• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 6 950

11515375 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 81032 11515375 Więcej informacji pod tel. 884 884 182BIURA W SAMYM CENTRUM WARSZAWY !!! 200 m. od Metra Centrum.Wielkość biura około 11 m.kw. Możliwość wynajęcia sali konferencyjnej.Możliwość powiększenia biura. Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

726 PLN (66 zł/m2)

3
-
11 m2
1878
11294422 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 80872 11294422 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 18m2 w świetnej lokalizacji. Samo centrum Warszawy.Zalety wynajmu lokalu-budynek biurowy w doskonałej lokalizacji (przy hotelu Novotel)-Całodobowa ochrona, klimatyzacja, możliwość wynajęcia miejsc parkingowych...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 PLN (55 zł/m2)

11
-
18 m2
-
9810358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 77999 9810358 Budynek biurowy.Dogodny dojazd:metrem – ok. 200 m od stacji metra Warszawa Centrum,pociągiem – ok. 700 m od Dworca Centralnegosamochodem – możliwość zaparkowania auta na sąsiadującym ośmiokondygnacyjnym parkingu.Pięciopiętrowy budynek posiada do dysp...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 303 PLN (67 zł/m2)

11
-
49.3 m2
1960
11467903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 4220280 11467903 Biuro do wynajęcia - Warszawa Praga Południe, Office to let - 11EUR za m2na miesiąc + service charge. Powierzchnie biurowe dostępne 300m2 i 900m2 Na życzenie: biura pojedynczełączoneopen space Doskonała 15min do centrum miasta, W pobliżu: centrum ha...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 032 PLN (47 zł/m2)

7
-
300 m2
2000
12433401 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 84251 12433401 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 24 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w w...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 188 PLN (50 zł/m2)

2
-
24 m2
1955
12291934 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83996 12291934 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 12,5 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

837 PLN (67 zł/m2)

2
-
12.5 m2
1955
12237167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83948 12237167 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 117 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Klimatyzacja.Obecnie 3 pokoje ( możliwość przerobienia na ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 605 PLN (65 zł/m2)

3
-
117 m2
1955
12237147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83935 12237147 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 15 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Klimatyzacja.Obecnie 3 pokoje ( możliwość przerobienia na 2...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 005 PLN (67 zł/m2)

3
-
15 m2
1955
12099626 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83652 12099626 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 36 m2 w budynku biurowym w centrum Warszawy .WIĘCEJ INFORMACJI POD TEL. 884 884 182 Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu60 zł m2 n...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 178 PLN (60 zł/m2)

2
-
36.3 m2
-
12099627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83622 12099627 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 17,5 m2 w budynku biurowym w centrum Warszawy .WIĘCEJ INFORMACJI POD TEL. 884 884 182 Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 50 zł m...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 PLN (50 zł/m2)

2
-
17.5 m2
-
12011639 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83576 12011639 tel. 884 884 182BIURA W SAMYM CENTRUM WARSZAWY !!!Wielkość biura 10,9 m.kw. Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych oraz do windy. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Ce...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 PLN (82 zł/m2)

3
-
10.9 m2
1878
12011645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83535 12011645 tel. 884 884 182BIURA W SAMYM CENTRUM WARSZAWY !!!Wielkość biura 11,7 m.kw.Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych oraz do windy. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Cen...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 PLN (68 zł/m2)

3
-
11.7 m2
1878