• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 6 952

11715336 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 81209 11715336 tel. 884 884 182BIURA W SAMYM CENTRUM WARSZAWY !!!Wielkość biura Od 13 m.kw. do 120 m.kw.. Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych oraz do windy. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokaliza...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

806 PLN (62 zł/m2)

11
-
13 m2
1878
11631242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 81153 11631242 Biuro 2 pokojowe w centrum WarszawyBliskie sąsiedztwo siedzib administracji państwowej, hoteli i modnych sklepów dodatkowo podnosi prestiż tej lokalizacji. Wygodne miejsce do dojazdu z każdego punktu na mapie, piękna okolica na spacer dla preferujący...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 565 PLN (57 zł/m2)

2
-
45 m2
1960
11631222 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 81137 11631222 Budynek biurowy.2 Pokojowy lokal biurowy w Centrum Warszawy.Dogodny dojazd:metrem – Warszawa Centrum,pociągiem – ok. 700 m od Dworca Centralnegosamochodem – możliwość zaparkowania auta na sąsiadującym ośmiokondygnacyjnym parkingu.7 piętrowy budynek p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 641 PLN (67 zł/m2)

1
-
24.5 m2
1960
11438500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 80979 11438500 tel. 884 884 182BIURA W SAMYM CENTRUM WARSZAWY !!! 200 m. od Metra Centrum.Wielkość biura około 46 m.kw. 3 POKOJE. Możliwość wynajęcia sali konferencyjnej.Możliwość powiększenia biura. Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych ora...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 017 PLN (66 zł/m2)

3
-
46 m2
1878
10497110 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 78439 10497110 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 18 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 096 PLN (58 zł/m2)

7
-
18.9 m2
1955
15890595 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka rolna 27879790 15890595 Informacja o nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Spółki Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o. (Spółka), przeznaczonej do wydzierżawienia w drodze bezprzetargowej (szczegóły w zdjęciach)Kontakt: Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o. tel: 539 1...

Wiskitki (Mazowieckie, gm. Wiskitki)

4 043 PLN

-
-
19227 m2
-
12237170 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83949 12237170 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 19 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Klimatyzacja. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 330 PLN (70 zł/m2)

3
-
19 m2
1955
12155552 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83713 12155552 Do wynajęcia małe biuro w centrum Warszawy1 pokój 13,2 m.kw.W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa UPC.Cena najmu netto za 1m2 - 65 PLNDo powyższej ceny należy dodać koszty eksploatacyjne w wysokości 28 zł m2 (netto) - opłaty z...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

858 PLN (65 zł/m2)

1
-
13.2 m2
-
12155537 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83712 12155537 Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy w ścisłym centrum Warszawy. 4 pokoje 76 m.kw.W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa UPC.Cena najmu netto za 1m2 - 44 PLNDo powyższej ceny należy dodać koszty eksploatacyjne w wysokości 18 ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 344 PLN (44 zł/m2)

3
-
76 m2
-
12114110 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83664 12114110 Do wynajęcia atrakcyjne lokale biurowe w ścisłym centrum Warszawy. Pomieszczenia świeżo wyremontowane, czyste - gotowe do zasiedlenia.W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć internetowa UPC.Cena najmu netto za 1m2 - 44 PLNDo powyższej ceny ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 360 PLN (68 zł/m2)

11
-
20 m2
-
12099645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83660 12099645 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 59,4 m2 w budynku biurowym w centrum Warszawy . 2 pokoje.WIĘCEJ INFORMACJI POD TEL. 884 884 182 Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena naj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 267 PLN (55 zł/m2)

2
-
59.4 m2
-
12099643 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83651 12099643 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 76 m2 w budynku biurowym w centrum Warszawy .WIĘCEJ INFORMACJI POD TEL. 884 884 182 Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 55 zł m2 ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 180 PLN (55 zł/m2)

2
-
76 m2
-