• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 1 374

15876230 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27533054 15876230 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w budynku Szafir (ul. Powstańców Śląskich 89C). Zamknięte, kameralne osiedle Ewen Shiraz położone w drugiej linii równolegle do ulicy Powstańców Śl...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (49 zł/m2)

2
-
57 m2
2008
15840798 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26785585 15840798 Nowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Trzy pokoje, w tym dwie jasne sypialnie z oddzielną w pełni wyposażoną kuchnią czekają na nowego najemcę.Nowoczesny wystrój i funkcjonalny układ zapewniają komfort codziennego życia, a wszystkiemu dopełnia łazi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (78 zł/m2)

3
1
64 m2
2024
15840817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 26785570 15840817 EKSKLUZYWNY, DWUPOZIOMOWY APARTAMENT W PRZEDWOJENNEJ KAMIENICY – STARA SASKA KĘPAWyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni ok. 240 mkw, usytuowany w eleganckiej kamienicy z 1937 roku, w sercu Starej Saskiej Kępy – jednej z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 000 PLN (75 zł/m2)

5
2
240 m2
1937
15750999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pełne łazienki | budynek z 2021 | cicha okolica 25131563 15750999 Oferuję na wynajem 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 89 mkw położone przy ul. Dubieńskiej w dzielnicy Praga Południe (Grochów). Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (z czterech) budynku mieszkalnego oddanego do użytku w 2021 roku.Najważnie...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 PLN (58 zł/m2)

4
2
90 m2
2021
15457890 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19011688 15457890 Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie 50 m2 w centrum Piaseczna, przy ul. Młynarskiej. W skład lokalu wchodzi: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia z dużym tarasem, - łazienka, - przedpokój. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, u...

Piaseczno (Centrum) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
-
50 m2
2003
15818682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26640841 15818682 Do wynajęcia idealne dla pary, studentów dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,33 m2, zlokalizowane w centrum miasta - róg Grójeckiej i Wawelskiej - w odremontowanej, przedwojennej kamienicy. W skład mieszkania wchodzi: - pokój połączony z aneksem...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (82 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15886395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27756728 15886395 DOSTĘPNE OD 18 MAJA Wyjątkowy apartament 142 m² z panoramicznym widokiem, werandą 28 m² — przy Parku MirowskimDo wynajęcia przestronne, doskonale zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 142 m², położone na 16. piętrze prestiżowego budynku ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 000 PLN (176 zł/m2)

3
-
142 m2
2010
15826972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje Al. Tysiąclecia 26639344 15826972 Komfortowe, dwustronne i ciche mieszkanie trzypokojowe świeżo po remoncie.Mieszkanie na parterze w bloku 4 piętrowym.Budynek po termomodernizacji, wyremontowana część wspólna budynku, monitoring, wjazd na teren za pomocą pilota. Mieszkanie znajduje s...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

2 800 PLN (44 zł/m2)

3
-
63 m2
1965
15860901 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Metro Młociny || panorama Warszawy || Przestronne 27187876 15860901 Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na Bielanach przy ul. Kasprowicza 119a (osiedle ,,Nowe Bielany).Mieszkanie W skład wchodzi:- jasny salon połączony z aneksem kuchennym- dwa oddzielne pokoje, możliwość wstawienia łóżka z mater...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 800 PLN (62 zł/m2)

3
1
77 m2
2015
15886346 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27754463 15886346 Świetna lokalizacja, tuż przy parku, a jednocześnie blisko do centrum miasta.Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Belwederskiej, na Dolnym Mokotowie. Powierzchnia 50 m2. Mieszkanie jest umeblowane, jasne, przestronne, o doskonałym rozkładzie. ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (70 zł/m2)

2
1
50 m2
1950
15830040 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie z balkonem w Markach 26660343 15830040 Opis nieruchomościDo wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33 m², położone w Markach.Mieszkanie oddane do użytku w 2022 roku, czyste, przytulne i w pełni umeblowane. Idealne dla jednej lub dwóch osób szukających spokojnego miejsca do zamieszkania.Układ ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

2 100 PLN (64 zł/m2)

2
1
33 m2
2022
15866660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
metro | oddzielna kuchnia | loggia | klima 27323086 15866660 Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 46 mkw, położone przy ul. Heleny Junkiewicz w dzielnicy Targówek. Lokal znajduje się na piątym piętrze (z dziesięciu) budynku mieszkalnego oddanego do użytku w 1980 roku.Najważniejsze cechy...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (63 zł/m2)

2
1
46 m2
1980