• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 1 376

15863425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe | Pierwszy najemca | Balkon | Garaż 27248632 15863425 Nowe 2 pokoje 41 m² Balkon Garaż ul. JagiellońskaDo wynajęcia nowe, jasne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m², położone na 4. piętrze w 7-piętrowym budynku z windą, przy ul. Jagiellońskiej 83 na Pradze-Północ.Atuty nie...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (95 zł/m2)

2
1
41 m2
2024
15836512 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 niezależne pokoje | Loggia | Parking 26712729 15836512 Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Korczyńska 10Oferuję do wynajęcia odświeżone, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone przy ul. Korczyńskiej 10, w zielonej i spokojnej części warszawskiego Mokotowa.L...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (74 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15882301 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje | Balkon | Metro | Zieleń 27659232 15882301 3 pokoje 58 m² Śródmieście - Muranów, ul. Inflancka 15Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m², położone na 2. piętrze w 14-piętrowym budynku z windą, przy ul. Inflanckiej 15, w samym sercu warszaws...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (78 zł/m2)

3
1
58 m2
-
15861259 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Bez czynszu | 109 m² | 4 pokoje | Kominek 27201688 15861259 4 pokoje 109 m² Kamienica Kominek Praga-Północ, ul. GersonaDo wynajęcia jasne, przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 109 m², usytuowane na 2. piętrze w kameralnej, 2-piętrowej kamienicy z nadbudową z 2000 roku, przy ul. G...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 100 PLN (65 zł/m2)

4
-
109 m2
2000
15872836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Metro | 1. najem | Po generalnym remoncie 27502477 15872836 2 pokoje 37 m² Wola - Ulrychów, ul. Norwida 3Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - jasne, funkcjonalne i w pełni umeblowane, o powierzchni 37 m², położone na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, przy ul. Norwida 3 (Wola ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (89 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15882302 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kompletnie wyposażone | Balkon | Parking | Metro 27659233 15882302 2 pokoje 37 m² Balkon Metro ul. Ossowskiego 11Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na 4. piętrze w budynku z windą, przy ul. Ossowskiego 11 na warszawskim Targówku (Targówek Mieszkaniow...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (97 zł/m2)

2
1
37 m2
2019
15884398 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
1. najem | Metro | Wysoki standard | Praga 27700517 15884398 2 pokoje 46,49 m² Praga-Południe ul. Zamoyskiego 37Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,49 m², położone na 1. piętrze w eleganckim apartamentowcu z cichobieżną windą, przy ul. Zamoyskieg...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (109 zł/m2)

2
1
46 m2
2019
15870850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje | 63,90 m² | Balkon | 20 min do centrum 27441410 15870850 3 pokoje 63,90 m² Balkon Praga-Południe - Grochów, ul. Łukowska 31Do wynajęcia jasne, funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,90 m², położone na 1. piętrze w 8-piętrowym budynku z windą, przy ul. Łukowskiej 31 (Pra...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (63 zł/m2)

3
1
63 m2
1988
15827826 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26633339 15827826 Lokal na wynajem w Śródmieściu Warszawy idealny do zamieszkania, a także na biuro lub siedzibę firmy!Na wynajem oferujemy dwupoziomowy lokal o powierzchni 72,3 m², położony na parterze przedwojennej kamienicy przy ul. Królewskiej 23 w ścisłym centru...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (46 zł/m2)

3
1
72 m2
1915
15842762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26806626 15842762 Na wynajem 4 - pokojowe mieszkanie (3 pokoje niezależne) + gabinet w parterze niskiego bloku, osiedle sąsiadujące ze stacją metra Słodowiec. Mieszkanie dla rodziny w przystępnej cenie!Lokal jest urządzony klasycznie, a wszystkie sprzęty i meble są ba...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (58 zł/m2)

4
1
55 m2
1968
15740619 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24953797 15740619 Oferuję do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe w apartamentowcu przy ulicy Stawki.Mieszkanie urządzone nowocześnie, przy użyciu dobrej jakości materiałów.Pomieszczenia:1. Pokój dzienny z aneksem kuchennym z wyspą i hokerami. Sofa (nierozkładana) ze stoli...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (77 zł/m2)

3
1
65 m2
2013
15876230 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27533054 15876230 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w budynku Szafir (ul. Powstańców Śląskich 89C). Zamknięte, kameralne osiedle Ewen Shiraz położone w drugiej linii równolegle do ulicy Powstańców Śl...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (49 zł/m2)

2
-
57 m2
2008