• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 6 941

15884370 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27699953 15884370 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.24,11 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 902 PLN (79 zł/m2)

1
-
24 m2
2013
15884007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27692046 15884007 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,63 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji od Naj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 548 PLN (81 zł/m2)

1
-
19 m2
2013
15876701 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27548368 15876701 Polecam do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 z garażem. Bliska Wola, ul. Kacza. Rozkład: salon połączony z widną kuchnią - w pełni umeblowaną, wyposażoną. W salonie w zabudowie dwie szafy, regał z pólkami. Duży stółw...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (48 zł/m2)

3
-
80 m2
2000
15886915 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771901 15886915 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.38,42 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 031 PLN (80 zł/m2)

2
-
38 m2
2013
15885588 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733950 15885588 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,52 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 540 PLN (81 zł/m2)

1
-
19 m2
2013
15888553 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27816684 15888553 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.209,50 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 272 PLN (73 zł/m2)

5
-
209 m2
2013
15889109 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27844665 15889109 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18,05 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 424 PLN (79 zł/m2)

1
-
18 m2
2013
15886651 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27763573 15886651 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.203,12 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 202 PLN (65 zł/m2)

9
-
203 m2
2013
15889094 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27843402 15889094 Nieruchomość dostępna od 1 czerwca.OD 1 CZERWCA MORDOR KAWALERKA OFF MARKETNa wynajem umeblowana i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 37 m², zlokalizowana w biznesowej części Mokotowa, (Mordor) przy ul. Domaniewskiej.MIESZKANIE:salon z an...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 PLN (55 zł/m2)

1
1
37 m2
-
15877674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27576195 15877674 Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, 5-pokojowy dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 168m2, zlokalizowany w Adamowiźnie, gmina Grodzisk Mazowiecki.Budynek parterowy z 2025 roku, znajduje się na ogrodzonej działce 1453m2.Dom jest przestronny, w peł...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

8 000 PLN (38 zł/m2)

5
1
208 m2
2025
15875071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27525465 15875071 Do wynajęcia atrakcyjne, przestronne, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w dzielnicy Targówek przy ulicy Ponarskiej 5 na osiedlu Wilno. Przestronne, pięknie doświetlone i niezwykle funkcjonalne mieszkanie z dużym balk...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 950 PLN (58 zł/m2)

3
-
68 m2
2012
15889081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Staw Jeziorzec / Garderoba / Parking Podziemny 27842741 15889081 Oferuję na wynajem unikatowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Bemowie przy ulicy Pełczyńskiego. Mieszkanie z widokiem na Staw Jeziorzec. Do mieszkania przynależ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (73 zł/m2)

3
1
75 m2
2005