• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie

Znalezionych ofert: 6 954

15497732 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19883328 15497732 Obiekt, na który składają się budynki biurowe, hale produkcyjne, parkingi i powierzchnie magazynowe (otwarte i zamknięte) skomunikowane asfaltowymi drogami. Do wynajęcia powierzchnia biurowa na Bielanach. Powierzchnia biura 168m2 składająca si...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 127 PLN (36 zł/m2)

11
-
168 m2
1980
15148676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 11011670 15148676 Mieszkanie w budynku 2000 roku, który w 2020 roku został odnowiony, ma zupełnie nową elewację i izolacje. Mieszkanie ma powierzchnię ok. 92 m2, posiada trzy sypialnie, salon, pokój gospodarczy, kuchnię, łazienkę oddzielna toaletę i 2 balkony. Kuchn...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (86 zł/m2)

4
-
92 m2
2000
14558363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2863943 14558363 Mieszkanie dwupokojowe - pokój dzienny 23m2 z wyjściem na balkon ok. 8m2 (zachód), sypialnia 18m2 (wschód), kuchnia oddzielna, widna (wschód), umeblowana i wyposażona (jest lodówka, brak zmywarki), łazienka 5m2 z wanną i pralką oraz oddzielne wc 1,5...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (58 zł/m2)

2
-
60 m2
1998
15833648 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26808424 15833648 Pokój biurowy w biurowcu w centrum Warszawy. Czynsz za 1mkw. 60PLN + 28,5PLN za opłaty eksploatacyjne. Do podanej kwoty należy doliczyć podatek VAT 23%. Lokal dostępny od 01 kwietnia 2026 roku. Zmodernizowany budynek biurowy w doskonałej lokalizacji...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 070 PLN (61 zł/m2)

11
-
34 m2
-
15773275 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25632512 15773275 Powierzchnia biurowa w zmodernizowanym budynku w centrum Warszawy. Biurowiec posiada całodobową ochronę, monitoring, kontrolę dostępu, klimatyzację. Jest możliwość wynajęcia miejsc parkingowych podziemnych i zewnętrznych. Łatwy dostęp do środków kom...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 975 PLN (75 zł/m2)

11
-
173 m2
-
15712961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24431570 15712961 Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku u zbiegu ulic Chłodnej i Wroniej. Powierzchnia apartamentu to 87mkw. Są to trzy pokoje, widna kuchnia, dwie łazienki zaprojektowane w stylu nowoczesnym, w wysoki standardzie wykończenia, podłoga - parkie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 400 PLN (63 zł/m2)

3
-
86 m2
2008
15884014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27692057 15884014 Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowy, komfortowy apartament przy ul. Jana Kazimierza 30 o powierzchni 51 mkw., z loggią, wykończony w wysokim standardzie.Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Na podłodze w pokojach drewno, w pozostałych pomie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (73 zł/m2)

2
1
51 m2
2009
15401117 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 17714443 15401117 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie 55 m², 3 pokoje, balkon, garaż podziemny – ul. Czerska 18, WarszawaDo wynajęcia jasne, ciche i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul. Czerskiej 18 w Warszawie....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (71 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15846752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26892854 15846752 Elegancki apartament 70 m² z panoramicznym widokiem Puławska 111A 2 loggie 2 miejsca w garażu Oferta przyjazna zwierzętom - właściciele dopuszczają możliwość zamieszkania z pupilem. Do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażony a...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 PLN (107 zł/m2)

3
-
70 m2
2011
15877617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27574764 15877617 Oferta na wynajem jasnego i przytulnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 50 mkw. położonego na ulicy Wyspowej.Duży, wyposażony w meble balkon - daje przestrzeń do relaksu i wypoczynku.Oddzielna kuchnia z oknem oraz stołem, w pełni wyposażona w...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (56 zł/m2)

2
1
50 m2
2000
15751607 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25144443 15751607 Opiekun ofertyHubert Sadowskitel. 602 101 602Na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie jednym z najbardziej pożądanych adresów w stolicy. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort życ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (129 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15751561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25143916 15751561 Opiekun ofertyIzabela Więcektel. 602 101 602Na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie jednym z najbardziej pożądanych adresów w stolicy. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort życi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (125 zł/m2)

1
-
36 m2
2025