• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 853

15847486 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
4 osobne pokoje/Osobna kuchnia/Metro 10min/Biuro 26916949 15847486 Oferuję do wynajęcia lokal 4-pokojowy z osobną kuchnią o powierzchni 77 m2 przy ul. Łukowej 7 na warszawskim Mokotowie - Służew nad Dolinką. Idealne na biuro lub lekką działalność.Zaledwie 2 przystanki autobusowe od Stacji Metra Służew!Na lokal skład...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 600 PLN (61 zł/m2)

4
-
75 m2
1978
15860785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27184215 15860785 Atrakcyjny lokal biurowy przy Al. Jana Pawła II – 110,5 m² Doskonała lokalizacjaDo wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 110,5 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku biurowo–apartamentowym przy Al....

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (59 zł/m2)

7
-
111 m2
1999
15752523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25168574 15752523 Nowoczesny budynek magazynowo-biurowy przy ul. Modlińskiej – 706 m² Warszawa, BiałołękaNa wynajem oferujemy kameralny, reprezentacyjny budynek magazynowo-biurowy zlokalizowany bezpośrednio przy głównej arterii komunikacyjnej Biało...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 000 PLN (54 zł/m2)

1
-
706 m2
2012
15882080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657172 15882080 Pokój biurowy o powierzchni 22 m2 na centrum PowiślaPokój klimatyzowany, wysoki na 3 m.Kuchnia i toalety na częściach wspólnych.Budynek:Kameralny budynek z 1931r. Zlokalizowany w prestiżowym miejscu z oryginalną przedwojenną zabudową przy Centum Nauk...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 PLN (75 zł/m2)

11
-
22 m2
1931
15881682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27644189 15881682 Samodzielny pokój w budynku biurowym.Budynek:Budynek biurowy mieszczący się na Powiślu blisko Wisłostrady. Centralna lokalizacja umożliwia łatwy dojazd do innych dzielnic Warszawy. Dobry dostęp do komunikacji miejskiej. Budynek o średnim standardzie ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 820 PLN (70 zł/m2)

11
-
26 m2
1980
15881265 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27626493 15881265 Powierzchnia biurowa 118 mkw.; open space (95 mkw.) plus gabinet (28 mkw.). II piętro (winda).Powierzchnia bardzo dobrze doświetlona dziennym światłem.Toalety i pomieszczenie socjalne na powierzchniach wspólnych.Dostęp 247.1 miejsce parkingowe w ceni...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 558 PLN (81 zł/m2)

11
-
118 m2
2000
15877695 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27577609 15877695 Do wynajęcia narożny moduł biurowy podzielony na 5 pomieszczeń - rozkład zgodny z rzutem. Na piętrze dostępna jest wspólna kuchnia oraz toalety.Budynek:Biurowiec położony w Śródmieściu w doskonałej lokalizacji, zapewniającej dogodne połączenie z pozo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 975 PLN (75 zł/m2)

11
-
173 m2
1950
15840926 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26787360 15840926 Powierzchnia na 1 piętrze z wejściem od ulicy.Pokoje są bardzo dobrze doświetlone światłem dziennym.Przewidziany budżet na dostosowanie powierzchni do potrzeb przyszłego najemcy.Obecny układ pokoi, zgodnie z załączonym planem:recepcja,WC (damski i mę...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 478 PLN (77 zł/m2)

11
-
384 m2
1999
15791371 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25990035 15791371 Samodzielne piętro w budynku biurowym.6 pokoi biurowych, 2 WC, kuchenka biurowa.Budynek:Kamienica biurowa, zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, w pobliżu najważniejszych szlaków komunikacyjnych, prowadzących na lotnisko, dworce kolejowe i autobuso...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 744 PLN (88 zł/m2)

11
-
326 m2
1950
15847171 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26903716 15847171 Narożny lokal usługowy 89 m² parter witryny WolaDo wynajęcia narożny lokal usługowy o powierzchni 89 m², położony na parterze nowoczesnego budynku z 2015 roku przy ul. Obozowej na warszawskiej Woli.Lokal posiada bezpośrednie wejście z ulicy oraz d...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 470 PLN (95 zł/m2)

11
-
89 m2
-
15849746 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26980168 15849746 Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 89 m², położony w ścisłym centrum miasta w eleganckim budynku biurowym z reprezentacyjnym lobby. To idealna przestrzeń dla firm, które cenią prestiżową lokalizację, komfort pracy oraz wysoki standa...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 858 PLN (88 zł/m2)

11
-
89 m2
2009
15884658 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27708668 15884658 Komfortowe biuro na całym piętrze.Cisza i spokój, dobra komunikacja, prestiżowe miejsce.Biuro gotowe do wejściapełne okablowanieświatłowódklimatyzacjarecepcja w budynkuuchylne oknaWysoki standard wykończenia pomieszczeń biurowych, sanitariatów, pomie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 990 PLN (55 zł/m2)

11
-
218 m2
1936