• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 845

15884773 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27711248 15884773 Prezentuję do wynajęcia samodzielny moduł biurowy o powierzchni 95 mkw. Znajduje się w kameralnym budynku biurowym w dzielnicy Włochy.To doskonała oferta dla firmy poszukującej biura w atrakcyjnej cenie i lokalizacji, z doskonałym dojazdem do Centru...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 460 PLN (68 zł/m2)

11
-
95 m2
2014
15884770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27711244 15884770 Przedstawiam do wynajmu samodzielny moduł biurowy o powierzchni 296 mkw w nowoczesnym biurowcu.To ciekawa oferta dla firmy poszukującej biura w atrakcyjnej cenie i lokalizacji. Doskonały dojazd do Centrum i do pozostałych dzielnic miasta, bliskość Ce...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 150 PLN (65 zł/m2)

11
-
296 m2
2014
15877393 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27569444 15877393 Do wynajęcia dwupoziomowy lokal o powierzchni 12 0 m2, z przeznaczeniem na działalność biurową lub biurowo-usługową. Dobra lokalizacja: w odległości 500 m CH Targówek i wjazd na trasę Toruńską, dojazd do centrum Warszawy ok. 20 min. (13 km). ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (30 zł/m2)

11
-
120 m2
-
15859568 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27169105 15859568 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 58 m², zlokalizowany na Górnym Mokotowie – jednej z najbardziej prestiżowych i dobrze skomunikowanych części Warszawy.Powierzchnia przeznaczona jest na działalność biurową i doskonale sprawd...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 350 PLN (75 zł/m2)

11
-
58 m2
1960
15859566 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27169102 15859566 Biuro składające się z 5 pokoi i recepcji.Powierzchnia z przeznaczeniem na działalność biurową.• Standard powierzchni:- otwierane okna;- wykładzinę podłogową; - okablowanie elektryczne i teletechniczne;- instalację światłowodową;- całodobowa...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 775 PLN (75 zł/m2)

11
-
77 m2
1960
15847486 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
4 osobne pokoje/Osobna kuchnia/Metro 10min/Biuro 26916949 15847486 Oferuję do wynajęcia lokal 4-pokojowy z osobną kuchnią o powierzchni 77 m2 przy ul. Łukowej 7 na warszawskim Mokotowie - Służew nad Dolinką. Idealne na biuro lub lekką działalność.Zaledwie 2 przystanki autobusowe od Stacji Metra Służew!Na lokal skład...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 600 PLN (61 zł/m2)

4
-
75 m2
1978
15860785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27184215 15860785 Atrakcyjny lokal biurowy przy Al. Jana Pawła II – 110,5 m² Doskonała lokalizacjaDo wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 110,5 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku biurowo–apartamentowym przy Al....

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (59 zł/m2)

7
-
111 m2
1999
15752523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25168574 15752523 Nowoczesny budynek magazynowo-biurowy przy ul. Modlińskiej – 706 m² Warszawa, BiałołękaNa wynajem oferujemy kameralny, reprezentacyjny budynek magazynowo-biurowy zlokalizowany bezpośrednio przy głównej arterii komunikacyjnej Biało...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 000 PLN (54 zł/m2)

1
-
706 m2
2012
15882080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657172 15882080 Pokój biurowy o powierzchni 22 m2 na centrum PowiślaPokój klimatyzowany, wysoki na 3 m.Kuchnia i toalety na częściach wspólnych.Budynek:Kameralny budynek z 1931r. Zlokalizowany w prestiżowym miejscu z oryginalną przedwojenną zabudową przy Centum Nauk...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 PLN (75 zł/m2)

11
-
22 m2
1931
15881682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27644189 15881682 Samodzielny pokój w budynku biurowym.Budynek:Budynek biurowy mieszczący się na Powiślu blisko Wisłostrady. Centralna lokalizacja umożliwia łatwy dojazd do innych dzielnic Warszawy. Dobry dostęp do komunikacji miejskiej. Budynek o średnim standardzie ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 820 PLN (70 zł/m2)

11
-
26 m2
1980
15881265 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27626493 15881265 Powierzchnia biurowa 118 mkw.; open space (95 mkw.) plus gabinet (28 mkw.). II piętro (winda).Powierzchnia bardzo dobrze doświetlona dziennym światłem.Toalety i pomieszczenie socjalne na powierzchniach wspólnych.Dostęp 247.1 miejsce parkingowe w ceni...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 558 PLN (81 zł/m2)

11
-
118 m2
2000
15877695 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27577609 15877695 Do wynajęcia narożny moduł biurowy podzielony na 5 pomieszczeń - rozkład zgodny z rzutem. Na piętrze dostępna jest wspólna kuchnia oraz toalety.Budynek:Biurowiec położony w Śródmieściu w doskonałej lokalizacji, zapewniającej dogodne połączenie z pozo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 975 PLN (75 zł/m2)

11
-
173 m2
1950