• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 901

15876323 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535373 15876323 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.427 m2 na 19 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy, w okolicach Al. Jana Pawła II,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

42 973 PLN (101 zł/m2)

5
-
427 m2
2007
15876321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535371 15876321 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.452m2 na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy, w okolicach Al. Jana Pawła II, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 489 PLN (101 zł/m2)

6
-
452 m2
2007
15876293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535221 15876293 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.666 m2 na 8 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy, w OKOLICACH Al. Jana Pawła II, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

67 026 PLN (101 zł/m2)

3
-
666 m2
2007
15876288 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27534875 15876288 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.104 m2 na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy, w okolicach Al. Jana Pawła II, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 466 PLN (101 zł/m2)

3
-
104 m2
2007
15874955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27520816 15874955 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 720 PLN (266 zł/m2)

1
-
14 m2
2008
15872948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27506783 15872948 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 15,94 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (okolice Al. Wilanowskiej).*** BRAK PROWIZJI ***Opis lokaluJeden ustawny pokój biurowy z wejściem z korytarza.Lokal narożny z doskonały...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 275 PLN (85 zł/m2)

1
-
15 m2
1993
15876531 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27539088 15876531 Warszawa - Do wynajęcia umeblowane biuro dla 3 osób, na 2 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Nowogrodzkiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od naj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 600 PLN (431 zł/m2)

1
-
13 m2
2019
15876449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27537874 15876449 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 720 PLN (266 zł/m2)

1
-
14 m2
2008
15876434 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27537125 15876434 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 11 osób w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez prowizji od...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 420 PLN (327 zł/m2)

1
-
41 m2
2018
15876328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535477 15876328 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 180 m2 na 8 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym w Śródmieściu, w okolicy ul. Wilczej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----------Bez pr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 840 PLN (110 zł/m2)

3
-
180 m2
2016
15876332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535474 15876332 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 287 m2 na 6 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym w Śródmieściu, w okolicy ul. Wilczej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----------Bez pr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 634 PLN (110 zł/m2)

1
-
287 m2
2016
15876324 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535382 15876324 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.375 m2 na 9 piętrze biurowca w warszawskim Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy---...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 249 PLN (89 zł/m2)

3
-
375 m2
2003