• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mazowieckie Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 83

15878879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27601997 15878879 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowo-magazynowy o pow. 857 m2 na parterze hali magazynowej na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Zabranieckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 056 PLN (29 zł/m2)

1
-
857 m2
1970
15757344 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25298089 15757344 Do wynajęcia powierzchnia biurowa; 75 mkw. na 2 piętrze biurowca.powierzchnia w układzie open space,winda w budynku,toalety na powierzchniach wspólnych,prąd, ogrzewanie dodatkowo płatne, miejsce parkingowe 150 zł netto,biuro gotowe do wejścia,dostęp ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 125 PLN (55 zł/m2)

11
-
75 m2
-
15852034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27024779 15852034 Do wynajęcia całe, ostatnie piętro kameralnego budynku biurowego.Powierzchnia podzielona jest na funkcjonalne gabinety, 2 sale konferencyjne, kuchnię, 2 magazynki, serwerownię oraz pomieszczenie socjalne.Dużym atutem jest przestronny taras o powierzc...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 600 PLN (60 zł/m2)

11
-
310 m2
2002
15878709 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27596225 15878709 Do wynajęcia powierzchnia biurowa; 124 mkw. na 2 piętrze biurowca, w kompleksie biurowo - magazynowym.Powierzchnia w układzie gabinetowym; 5 pomieszczeń, od 7,7 mkw. do 34 mkw., część z nich przechodnia.Winda w budynku.Toalety na powierzchniach wspól...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 820 PLN (55 zł/m2)

11
-
124 m2
-
15877861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27580918 15877861 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferuję do wynajęcia lokal użytkowy, idealny na gabinet, biuro, siedzibę firmy. Lokal jest niezwykle jasny, komfortowy, wyposażony w klimatyzację oraz alarm przeciwwłamaniowy. Składa się z 5 pomieszczeń, p...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (63 zł/m2)

5
-
57 m2
-
15870659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27435971 15870659 Lokal usługowy przy ul. Radzymińskiej - świetna ekspozycja, duży ruch pieszy i samochodowy Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni ok. 50 m2, usytuowany na 1. piętrze kameralnego budynku biurowo-usługowego na warszawskim Targówku. ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (77 zł/m2)

11
-
52 m2
-
15490655 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wysoki standard | 21 miejsc parkingowych 19751652 15490655 Oferuję na wynajem 3-piętrowy budynek handlowo- usługowy, o łącznej powierzchni 1570 m2, położony na działce o wielkości 2304 m2, posiadający 21 miejsc parkingowych naziemnych pod budynkiem. Atuty (udogodnienia w cz. handlowo-usługowej):Internet świa...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 500 PLN (49 zł/m2)

6
-
667 m2
2018
15763046 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
LOKAL BIUROWY TUŻ PRZY METRZE 25418096 15763046 Lokal do wynajmu na: biuro, gabinet, usługi, na pierwszym piętrze w wysokim, nowoczesnym budynku, na ogrodzonym i chronionym osiedlu. W środku osiedla, nie od ulicy.Dostępne od zaraz Dobry standard wnętrz.Ulica Malborska przy Kondratowicza Bródno - T...

Warszawa (Targówek), Malborska

2 230 PLN (60 zł/m2)

2
-
37 m2
2011
15819187 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627673 15819187 Do wynajęcia: biuromagazyn o pow. 2549 m2 na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku w okolicach ul. Rzecznej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowie...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

61 079 PLN (24 zł/m2)

2
-
2549 m2
1980
15819173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627670 15819173 Do wynajęcia:biuro o pow. 500 m2 na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku w okolicach ul. Rzecznej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIDostępność lok...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 556 PLN (55 zł/m2)

2
-
500 m2
1980
15819166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627671 15819166 Do wynajęcia: biuromagazyn o pow. 5644 m2 na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku w okolicach ul. Rzecznej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

135 241 PLN (24 zł/m2)

2
-
5644 m2
1980
15819180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627672 15819180 Do wynajęcia: biuromagazyn o pow. 1875 m2 na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku w okolicach ul. Rzecznej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowie...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

44 928 PLN (24 zł/m2)

2
-
1875 m2
1980