• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mazowieckie Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 1 327

15881678 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27644185 15881678 2 pokoje w budynku biurowym.Budynek:Budynek biurowy mieszczący się na Powiślu blisko Wisłostrady. Centralna lokalizacja umożliwia łatwy dojazd do innych dzielnic Warszawy. Dobry dostęp do komunikacji miejskiej. Budynek o średnim standardzie ale atrak...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 730 PLN (70 zł/m2)

11
-
39 m2
1980
15876511 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27539085 15876511 Warszawa - Do wynajęcia umeblowane biuro dla 3 osób, na 2 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Nowogrodzkiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od naj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 600 PLN (431 zł/m2)

1
-
13 m2
2019
15876505 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538956 15876505 Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 4 osób na 14 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach Dworca Centralnego, w samym centrum Warszawy,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 200 PLN (443 zł/m2)

1
-
14 m2
2007
15876290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27534879 15876290 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.124 m2 na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy w okolicach Al. Jana Pawła II,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 479 PLN (101 zł/m2)

4
-
124 m2
2007
15876515 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27539101 15876515 Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 4 osób na 14 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach Dworca Centralnego, w samym centrum Warszawy,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 200 PLN (443 zł/m2)

1
-
14 m2
2007
15876507 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538965 15876507 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane 5-osobowe biuro, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 250 PLN (382 zł/m2)

1
-
19 m2
2018
15876527 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27539110 15876527 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 800 PLN (387 zł/m2)

1
-
15 m2
2018
15876517 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27539109 15876517 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób , na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 800 PLN (341 zł/m2)

1
-
17 m2
2018
15876516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27539106 15876516 Warszawa - Do wynajęcia: 8-osobowe biuro serwisowane, na 1 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 600 PLN (400 zł/m2)

1
-
29 m2
2018
15876316 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535385 15876316 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.710 m2 na 7 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Powiślu , w okolicach ul. Solec, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) --------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

57 844 PLN (81 zł/m2)

12
-
710 m2
2000
15876311 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535383 15876311 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.384 m2 na 17 piętrze biurowca w warszawskim Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od najemcy--...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 885 PLN (93 zł/m2)

12
-
384 m2
2003
15876312 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535372 15876312 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.297 m2 na 7 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy w okolicach Al. Jana Pawła II,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 890 PLN (101 zł/m2)

6
-
297 m2
2007