• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mazowieckie Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 1 327

15856896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27106433 15856896 Warszawa - Do wynajęcia: salka spotkań dla 4 osób w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

100 PLN (14 zł/m2)

1
-
7 m2
2017
15885150 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27717877 15885150 Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez pr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 PLN (132 zł/m2)

1
-
5 m2
2008
15885145 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27717874 15885145 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1 osoby na 2 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach Ronda ONZ, w centrum Warszawy.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez pro...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 PLN (380 zł/m2)

1
-
5 m2
2017
15882282 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27659176 15882282 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na 4 piętrze eleganckiego biurowca, w okolicach ul. Tamka na warszawskim Powiślu.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (550 zł/m2)

1
-
6 m2
2015
15878906 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27602512 15878906 Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na 1 piętrze nowoczesnym biurowca w samym centrum Warszawy, w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a.poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 PLN (140 zł/m2)

1
-
5 m2
1996
15864878 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27277442 15864878 Warszawa- Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (363 zł/m2)

1
-
8 m2
2018
15885131 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27717850 15885131 Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne na warszawskim Śródmieściu na 14 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach Dworca Centralnego, w samym centrum Warszawy,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

815 PLN (815 zł/m2)

1
-
1 m2
2007
15882291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27659178 15882291 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1 osoby na 2 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach Ronda ONZ, w centrum Warszawy.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 PLN (380 zł/m2)

1
-
5 m2
2017
15881750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27647013 15881750 Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na 1 piętrze w nowoczesnym biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 PLN (250 zł/m2)

1
-
4 m2
2018
15876498 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538968 15876498 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób, na 1 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (375 zł/m2)

1
-
12 m2
2018
15876478 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538964 15876478 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (346 zł/m2)

1
-
13 m2
2018
15882005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27654595 15882005 Lokal biurowy na parterze o powierzchni 60 m2Lokal klimatyzowanyPołożony w Centrum PowiślaKuchnia i toalety położone na częściach wspólnych - dla kilku najemców.Budynek:Kameralny budynek z 1931r. Zlokalizowany w prestiżowym miejscu z oryginalną przed...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (75 zł/m2)

11
-
60 m2
1931