• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Mazowieckie Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 1 320

15843652 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26809105 15843652 Nowoczesne biuro 164,73 mkw ,8 gabinetów, klimatyzacja, ochrona.Do wynajęcia funkcjonalny, dwupoziomowy lokal biurowy o łącznej powierzchni 164,73 mkw, położony na IV i V piętrze budynku (wejście na poziomie IV piętra). Lokal znajduje się od strony o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (76 zł/m2)

8
-
164 m2
1910
15218634 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 13004378 15218634 Lokal położony jest na poziomie -1. Atrakcyjna lokalizacja lokalu wśród prestiżowych klubów nocnych i restauracji. Wejście do Lokalu jest z poziomu chodnika. Lokal posiada duże witryny.Lokal przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność rozrywkową,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 140 PLN (90 zł/m2)

11
-
446 m2
-
15886073 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27747075 15886073 Do wynajęcia zaaranżowana zgodnie z załączonym rzutem powierzchnia biurowa (595m2 powierzchni brutto). Możliwość wynajęcia 7 miejsc parkingowych - 160 EURmiejsce oraz dodatkowych miejsc od właściciela. Powierzchnia: open space, sala konferencyjna, du...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 126 PLN (84 zł/m2)

11
-
550 m2
2016
15885860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27743341 15885860 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.46,70 m2 na 5 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Wspólnej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez pr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 035 PLN (66 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15885878 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27743340 15885878 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,80 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Wspólnej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez pro...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 946 PLN (72 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15885861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27743349 15885861 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.221,21 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 378 PLN (65 zł/m2)

4
-
221 m2
1998
15412068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17948485 15412068 Do wynajęcia powierzchnia użytkowa 176m2 na parterze, w tym częściowo antresola, z przeznaczeniem pod dowolną działalność: handlowo-usługową, biurową, medyczną, sportowo-rekreacyjną itp.Faktury WAT; cena 14000brutto plus media według zużycia.KONT...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (80 zł/m2)

11
-
176 m2
-
15885816 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27742718 15885816 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-gastronomiczny o pow. 210 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

41 790 PLN (199 zł/m2)

11
-
210 m2
-
15885763 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740546 15885763 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,88 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 735 PLN (130 zł/m2)

1
-
21 m2
1950
15885762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740544 15885762 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.14,92 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 865 PLN (133 zł/m2)

1
-
14 m2
1950
15885764 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740545 15885764 Warszawa - Do wynajęcia:2-pokojowy lokal biurowy o pow.44,76 m2 na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 595 PLN (127 zł/m2)

2
-
44 m2
1950
15885629 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734229 15885629 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 33 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------------B...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

71 886 PLN (513 zł/m2)

7
-
140 m2
2015