• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 233

15803555 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26298722 15803555 homfi ma przyjemność zaprezentować duże mieszkanie na warszawskim GocławiuLOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w dzielnicy Gocław, przy ulicy Polskich Skrzydeł. Lokalizacja ta zapewnia spokój oraz dogodny dostęp do różnorodnych punktów usługowo-handl...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15818638 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26598376 15818638 Do wynajęcia jasne mieszkanie na Saskiej Kępie, przy ul. Zwycięzców. Budynek z cegły z lat 50-ych (wysokość 2,8m), okno wychodzi od strony południowej na cichą ulicę i zieleń. Bardzo dobry punkt komunikacyjny i cicha lokalizacja. Budynek bez windy.Mi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 PLN (83 zł/m2)

1
-
23 m2
1958
15814231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26588364 15814231 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIEnglish version belowDo wynajęcia bezpośrednio od właściciela bardzo ładne mieszkanie przy ul Bora Komorowskiego 35 w nowym budownictwie. Jasne, rozkładowe pomieszczenia składa się z dwóch dużych pokoi, kuchni, ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (51 zł/m2)

2
-
53 m2
2005
15811844 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26443057 15811844 lokal handlowo-usługowy o pow.53 m2 do wynajęcia, na 1 piętrze w budynku usługowo-mieszkalnym na warszawskiej Pradze Południe, niedaleko Ronda Wiatraczna, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 079 PLN (96 zł/m2)

1
-
53 m2
2018
14906719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 4455810 14906719 Przytulne mieszkanie, zaprojektowane przez architekta wnętrz. Nowoczesny budynek położony na Jana Nowaka Jeziorańskiego, w okolicy bliższej ul Stanisława Skalskiego, czyli w pięknym zielonym zakątku osiedla Saska. ...

Warszawa (Praga-Południe), Jana Nowaka Jeziorańskiego

3 600 PLN (80 zł/m2)

2
1
45 m2
2016
15718126 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24546951 15718126 Lokal na Pradze Południe, na nowym osiedlu, w otoczeniu innych lokali handlowo - usługowych.Lokal o powierzchni ok. 108m2, posiada piękne witryny, jest doskonale doświetlony i widoczny z ulicy. Przed lokalem przystanek autobusowy oraz miejsca parking...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 800 PLN (100 zł/m2)

11
-
108 m2
2024
15734538 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24832153 15734538 ATRAKCYJNY LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY O POWIERZCHNI 70,00 M2, W NOWYM BUDYNKU MIESZKALNYM, POŁOŻONYM W CENTRALNYM PUNKCIE OSIEDLA GOCŁAW (PRAGA POŁUDNIE).Rewelacyjnie wyeksponowany Świetny punk do prowadzenia każdej działalności W bezpośrednim sąsiedz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 700 PLN (110 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15740431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24952801 15740431 Koloseum Nieruchomości poleca! Do wynajęcie po remoncie w najnowszym budownictwie na Gocławiu (tuż przy CH Promenada) komfortowe 2 pokojowe mieszkanie, które znajduje się na nowoczesnym, zielonym i kameralnym osiedlu Park Skandynawia. Lokal jest pr...

Warszawa (Praga-Południe), Optyków

3 300 PLN (83 zł/m2)

2
1
40 m2
2024
15629781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22837172 15629781 Polecam przestronne, słoneczne, bardzo ciche mieszkanie w sercu Saskiej Kępy przy ul. Zwycięzców 40Mieszkanie o powierzchni 51 m z balkonem, jest usytuowane na drugim piętrze apartamentowca z 2008 roku.Lokal składa się dwóch przestronnych pokoi (sypi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (75 zł/m2)

2
-
51 m2
2008
15729378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Anin ul. Alpejska, 3 pok. 90,01 m, 2 miejsca post. w garażu 24760509 15729378 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601264167 Oferujemy do wynajęcia przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,01 m², zlokalizowane w zielonej i cichej części Warszawy, przy ul. Alpejskiej – w bezpośrednim sąsiedztwie Szp...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Alpejska (Wawer)

6 300 PLN (70 zł/m2)

3
-
90.01 m2
2011
13232294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23556772 13232294 Dwupokojowe mieszkanie w kameralnym budynku z 2018 roku. Mieszkanie słoneczne z wyjściem na taras.Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnymCicha, spokojna okolica, 150m do autobusu, 500m do pętli tramwajowej. Czynsz 2.500,- zł +...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (74 zł/m2)

2
-
34 m2
2018
12942113 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1251162 12942113 Dwupokojowe mieszkanie tuż po remoncie przy ul. Białowieskiej na Pradze Południe. Mieszkanie w cichej okolicy blisko do komunikacji miejskiej (ul. Ostrobramska , Rondo Wiatraczna, Aleja Stanów Zjednoczonych). W pobliżu szkoły, bazarki (przy Rondo Wia...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (79 zł/m2)

2
-
38 m2
1965