• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 1 509

15888693 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820815 15888693 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 080 PLN (380 zł/m2)

1
-
16 m2
1999
15888701 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820809 15888701 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 110 m2 w odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu, niedaleko Placu Politechniki, poleca Agencja nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 435 PLN (113 zł/m2)

5
-
110 m2
2012
15888698 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820808 15888698 Warszaw - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 131 m2 na 1 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej niedaleko Placu Konstytucji, na warszawskim Śródmieściupoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 030 PLN (130 zł/m2)

6
-
131 m2
2012
15888696 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820805 15888696 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 142 m2 na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu, niedaleko Placu Politechniki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 053 PLN (113 zł/m2)

4
-
142 m2
2012
15867417 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
6 miesięcy w wyjątkowym miejscu na Muranowie. 27346631 15867417 Gotowe do zamieszkania, klimatyczne mieszkanie na określony czas - idealne na projekt kontrakt pobyt w Warszawie.Nigdy wcześniej niewynajmowane - mieszkanie z duszą i charakterem, w którym na co dzień toczy się prawdziwe życie. Właściciel na czas w...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
60 m2
1956
15774060 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25646459 15774060 Do wynajęcia luksusowy apartament w Rezydencji na Mariensztacie przy ul. Bednarskiej.Apartament usytuowany jest na 3 piętrze i posiada wspaniały widok na skarpę i kamieniczki Mariensztatu. Zaciszna lokalizacja kamienicy na uboczu ul. Bednarskiej zap...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (76 zł/m2)

2
2
92 m2
2011
15846144 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Złota 44 | 110 m² | 36 piętro | widok na PKiN 26877059 15846144 Luksusowy apartament na wynajem Złota 44 110 m² 36 piętroZapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu premium, zlokalizowanego na 36 piętrze ikonicznego wieżowca Złota 44 - najbardziej prestiżowego adresu mieszkaniowego w ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 000 PLN (264 zł/m2)

3
2
110 m2
2017
15888520 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27814981 15888520 Do podnajęcie do 01.07.2028r. (z możliwością dłuższej umowy z właścicielem), wykończona i odświeżona, gotowa do pracy powierzchnia biurowa. Obecną aranżację biura przedstawia rzut. Kuchnia w pełni wyposażona. Powierzchnia częściowo umeblowana. 2 miej...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 658 PLN (99 zł/m2)

11
-
380 m2
2015
15888516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27814978 15888516 Do wynajęcia wykończona powierzchnia biurowa (oferowana bez mebli). Budynek:Nowoczesny biurowiec położony w ścisłym Centrum Warszawy. Budynek dysponuje około 50 000 m2 powierzchni na wynajem. Do dyspozycji najemców jest około 350 miejsc podziemnych p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

60 115 PLN (117 zł/m2)

11
-
512 m2
2016
15888517 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27814977 15888517 Do podnajęcia gotowa do pracy powierzchnia biurowa zaaranżowana w układzie open space. Możliwy wynajem z meblami (warunki do ustalenia). Do powierzchni przynależy 20 miejsc parkingowych. Budynek:Nowoczesny i prestiżowy kompleks budynków biurowych o ł...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

182 111 PLN (96 zł/m2)

11
-
1900 m2
2016
15888518 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27814979 15888518 Powierzchnia wykończona w wysokim standardzie, obecnie w układzie gabinetowym - rzut. Powierzchnia dostępna od zaraz. Wysokie piętro zapewnia imponujący widok na panoramę Warszawy. Budynek:Nowoczesny biurowiec położony w ścisłym Centrum Warszawy. Bu...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

59 952 PLN (144 zł/m2)

11
-
417 m2
2016
15886654 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27763591 15886654 Biuro wykończone w wysokim standardzie. Z każdego pomieszczenia jest wyjście na 41 metrowy taras w cenie 11 EURm2. Kuchnia i toalety znajdują się w częściach wspólnych.Budynek:Nowoczesny budynek biurowy klasy A, zlokalizowany w samym sercu Warszawy, ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 444 PLN (127 zł/m2)

11
-
161 m2
2017