• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na wynajem Mazowieckie Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 1 513

15888516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27814978 15888516 Do wynajęcia wykończona powierzchnia biurowa (oferowana bez mebli). Budynek:Nowoczesny biurowiec położony w ścisłym Centrum Warszawy. Budynek dysponuje około 50 000 m2 powierzchni na wynajem. Do dyspozycji najemców jest około 350 miejsc podziemnych p...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

60 115 PLN (117 zł/m2)

11
-
512 m2
2016
15888517 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27814977 15888517 Do podnajęcia gotowa do pracy powierzchnia biurowa zaaranżowana w układzie open space. Możliwy wynajem z meblami (warunki do ustalenia). Do powierzchni przynależy 20 miejsc parkingowych. Budynek:Nowoczesny i prestiżowy kompleks budynków biurowych o ł...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

182 111 PLN (96 zł/m2)

11
-
1900 m2
2016
15888518 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27814979 15888518 Powierzchnia wykończona w wysokim standardzie, obecnie w układzie gabinetowym - rzut. Powierzchnia dostępna od zaraz. Wysokie piętro zapewnia imponujący widok na panoramę Warszawy. Budynek:Nowoczesny biurowiec położony w ścisłym Centrum Warszawy. Bu...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

59 952 PLN (144 zł/m2)

11
-
417 m2
2016
15886654 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27763591 15886654 Biuro wykończone w wysokim standardzie. Z każdego pomieszczenia jest wyjście na 41 metrowy taras w cenie 11 EURm2. Kuchnia i toalety znajdują się w częściach wspólnych.Budynek:Nowoczesny budynek biurowy klasy A, zlokalizowany w samym sercu Warszawy, ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 444 PLN (127 zł/m2)

11
-
161 m2
2017
15888433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27814067 15888433 Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku przy ul. Senatorskiej. Ma bardzo komfortowy układ z oknami na trzy strony świata. Składa się z dwóch równych, niezależnych pokoi (po 15m2) może być więc przeznaczone dla dwóch osób i każda z nich będzie mi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (89 zł/m2)

2
1
44 m2
1959
15888023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27799832 15888023 Do wynajęcia funkcjonalne, bardzo zadbane mieszkanie dwupokojowe z oddzielną, widną kuchnią (z małym oknem). Lokal jest czysty, dobrze utrzymany i gotowy do zamieszkania. W mieszkaniu znajduje się dużo miejsca do przechowywania, co zapewnia wygodę c...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (80 zł/m2)

2
1
35 m2
1963
15798231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26165680 15798231 Do wynajęcia luksusowy 3-pokojowy apartament Premium w odnowionej kamienicy w samym sercu Powiśla.Apartament świeżo po remoncie, wykończony z najlepszej klasy materiałów w tym marmury i kryształy. Zaprojektowany w stylu czarno-białego glamour zachwyc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 500 PLN (117 zł/m2)

3
2
81 m2
1936
15869086 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27399575 15869086 Moduł biurowy 116 mkw podzielony na 6 pokoi z możliwością zmiany układu pomieszczeń.III piętro, jest winda.Toalety i aneks kuchenny w częściach wspólnych budynku.Możliwość wydzielenia dodatkowych zamkniętych pomieszczeń. Koszty najmu:czynsz 72 zł 1 m...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 352 PLN (72 zł/m2)

11
-
116 m2
1960
15815909 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal usługowy na wynajaem 26639496 15815909 Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 44,07 m² w Śródmieściu Warszawy, ul. Nowolipki.Powierzchnia idealna na biuro lub działalność usługową. Nieruchomość znajduje się na niskim parterze w kamienicy z lat 50.Wyjątkowa lokalizacja. Centrum kulturalne...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (89 zł/m2)

2
-
44 m2
1950
15887597 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27787828 15887597 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,25 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 906 PLN (127 zł/m2)

1
-
15 m2
1950
15881888 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27652020 15881888 Biuro na 7 piętrze w Centrum Warszawy - piękne widoki na centrum miasta. Biuro jest w układzie mieszanym:składa się z przestrzeni open space,recepcji, 10 gabinetów, sal konferencyjnych 2 kuchni. Wynajmujący zapewnia budżet na aranżację powierzchni, z...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

80 948 PLN (91 zł/m2)

11
-
889 m2
1993
15768409 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25543160 15768409 Biuro w Centrum Warszawy.Nowoczesne wnętrza, elastyczność aranżacji przestrzeni dla najemcy.Biuro składa się z:dwóch powierzchni open space,salek konferencyjnych,sali szkoleniowej,kuchni. Układ powierzchni może być zmieniony dla przyszłego najemcy. W...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

64 285 PLN (91 zł/m2)

11
-
706 m2
1993