• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 578

15889209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845990 15889209 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Ludwika Narbutta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1940NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:-2 niezależne pokoje (salon + s...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 129 000 PLN (23 041 zł/m2)

2
1
49 m2
1940
15889207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845988 15889207 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. MehofferaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,13m2 składa się z:-otwartej kuchni,-dwóch pokoi,-ła...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

679 000 PLN (14 407 zł/m2)

2
1
47.13 m2
2009
15889220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845987 15889220 1-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Pieskowa SkałaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30,77m2 składa się z:- pokoju, - kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- ogródek o pow....

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 000 PLN (20 312 zł/m2)

1
1
30.77 m2
2017
15889187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845757 15889187 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Konik Polny BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:- salonu z kuchnią i jadalnią 23...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (12 881 zł/m2)

3
1
59 m2
2026
15889183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845755 15889183 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wołoskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,47m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 698 000 PLN (29 546 zł/m2)

3
2
57.47 m2
2025
15889181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845753 15889181 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Majowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku z windąRok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,5m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni,-łazien...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

555 000 PLN (14 416 zł/m2)

2
1
38.5 m2
1977
15889188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845746 15889188 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. PustolaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1967NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:-trzech pokoi,-kuchni,-łazienki,-przedpoko...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (14 375 zł/m2)

3
1
48 m2
1967
15889184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845745 15889184 Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż – Warszawa TarchominNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Światowida 61B na warszawskim Tarchominie. To doskonała propozycja dla osób, które szukają komfortowego mieszkania w dobrze sk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 026 PLN (12 600 zł/m2)

3
1
51.51 m2
2026
15889163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845630 15889163 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1990NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73,3m2 składa się z:-salon – ok. 21 m²-sypialni...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (16 235 zł/m2)

3
1
73.3 m2
1990
15888579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27817147 15888579 2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Magnackiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:- pokoju z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki Powierzchnia dodatkowa:-...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (15 952 zł/m2)

2
1
42 m2
2011
15888572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816890 15888572 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Przy AgorzeBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 60-tych.NIERUCHOMOŚĆParametry nieruchomości:- powierzchnia całkowita: 37,6 m²- mi...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

605 000 PLN (16 090 zł/m2)

2
1
37.6 m2
1960
15888561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816823 15888561 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Sewastopolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1973NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,5m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

605 000 PLN (14 235 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1973