• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 579

15885905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27743649 15885905 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Uznamskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,3 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

812 000 PLN (14 684 zł/m2)

2
1
55.3 m2
2009
15885906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27743643 15885906 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Targowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 60-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z:-poko...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (18 571 zł/m2)

1
1
28 m2
1960
15884947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27714677 15884947 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Wagonowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 82,04m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym.-trzec...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 411 000 PLN (17 199 zł/m2)

4
1
82.04 m2
2025
15884665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27708979 15884665 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Łopuszańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,19m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

703 325 PLN (17 500 zł/m2)

2
1
40.19 m2
2026
15884625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27707144 15884625 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1983NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (14 737 zł/m2)

3
1
57 m2
1983
15884322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27699041 15884322 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Monteverdiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,91m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (14 709 zł/m2)

2
1
46.91 m2
2021
15884308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698808 15884308 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Akermańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1973NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,2 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-widnej kuchni,-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

560 000 PLN (13 270 zł/m2)

2
1
42.2 m2
1973
15884273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698389 15884273 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. RybałtówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54m2. Układ: - Salon o powierzchni (21 m²)- Komfortowa sypialnia (12,3 m²)- Oddzielna, widna ku...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

947 000 PLN (17 537 zł/m2)

2
1
54 m2
1996
15884217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27696119 15884217 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Sarabandy BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2020 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 76,35m2 składa się z:-Salon z jadalnią : 25,34 m 2,...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (15 062 zł/m2)

3
1
76.35 m2
2020
15889209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845990 15889209 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Ludwika Narbutta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1940NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:-2 niezależne pokoje (salon + s...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 129 000 PLN (23 041 zł/m2)

2
1
49 m2
1940
15889207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845988 15889207 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. MehofferaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,13m2 składa się z:-otwartej kuchni,-dwóch pokoi,-ła...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

679 000 PLN (14 407 zł/m2)

2
1
47.13 m2
2009
15889220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845987 15889220 1-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Pieskowa SkałaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30,77m2 składa się z:- pokoju, - kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- ogródek o pow....

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 000 PLN (20 312 zł/m2)

1
1
30.77 m2
2017