• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 672

15853264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27044888 15853264 Przedstawiamy - przestronne i atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m, do remontu. Usytuowane na 5 piętrze 11-piętrowego budynku z windą, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Mickiewicza 66 na Żoliborzu. W skład mieszk...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

755 000 PLN (16 064 zł/m2)

2
1
47 m2
1985
15885743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27740307 15885743 Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 2-pokojowe na Bemowie Przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56,30 m, zlokalizowanego na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku (bez windy), przy ul. Rozłogi 3 na warszawskim Bemowie. Nie...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (15 179 zł/m2)

2
1
56 m2
1980
15881717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27645558 15881717 Saska Kępa to adres, którego nie trzeba przedstawiać. Prezentujemy Państwu jasne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Saskiej, zaledwie kilkuminutowy spacer od tętniącej życiem ulicy Francuskiej. To wyjątkowa enklawa, w której starodrzew i k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

729 000 PLN (14 294 zł/m2)

3
1
51 m2
1967
15829182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26989542 15829182 Na sprzedaż 2 pokojowe (pow. 47 mkw) mieszkanie przy ul. Etiudy Rewolucyjnej na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły z 1969 roku.Budynek po generalnym remoncie - nowa elewacja, wyremontowane klatki schodowe, d...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (15 074 zł/m2)

2
-
47.1 m2
1969
15867433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27346744 15867433 Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w super lokalizacji na Sadach Żoliborskich. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Wymieniona została elektryka, okna, położone gładzie, na podłogach panele, w łazience i kuchni płytk...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (17 455 zł/m2)

3
-
55 m2
1966
15801032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulna kawalerka / Blisko Metra 26224472 15801032 INFORMACJE OGÓLNELokalizacja: Warszawa, Targówek, ul. Krasiczyńska 2Metraż: 32,4 m2Piętro: 710Rok Budowy:  1974Stan Prawny: Pełna własność z KWCena: 529 000 zł.Czynsz: 600 zł Piwnica OPIS NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż  bardzo jasna i funkcjonalna kawalerk...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

529 000 PLN (16 531 zł/m2)

1
1
32 m2
1974
15872729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27500558 15872729 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Brechta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 50-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-salonu,-sypialn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (16 571 zł/m2)

2
1
35 m2
1950
15745162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj wygodnie – jasne 4 pokoje przy WKD 25051756 15745162 To mieszkanie łączy w sobie najlepsze cechy - doskonałą komunikację z centrum Warszawy, nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, jasne i przestronne wnętrza z funkcjonalnym układem. Idealna propozycja dla rodzin, osób ceniących wygodę, a także jako...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

989 000 PLN (13 736 zł/m2)

4
-
72 m2
2020
15886820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27768141 15886820 Polecam rewelacyjnie zlokalizowane, jasne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie w budynku przy ul. Dobrowoja, w jednym z najatrakcyjniejszym rejonie Warszawy! Bezpieczna, zielona okolica o niskiej zabudowie, obok Park GRANAT i ARKADIA, a stacja met...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

815 000 PLN (16 633 zł/m2)

2
1
49 m2
1964
15887567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27786556 15887567 Polecam funkcjonalne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie z przecudnym widokiem na Kamionkowskie Pola Elekcyjne i malowniczy Park Skaryszewski oraz panoramę miasta, a doskonałe skomunikowanie zapewnia szybki dojazd do wielu miejsc Warszawy (do Centrum doje...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (18 132 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15616874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rodzinne 4 pokoje 94 m² + garaż, przy Arkadii 22517676 15616874 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 94,1 m², zlokalizowany w sercu Warszawy, w renomowanym apartamentowcu Babka Tower. Mieszkanie oferuje przestronny i funkcjonalny układ, doskonały dla osób ceniących k...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 175 000 PLN (23 138 zł/m2)

4
2
94 m2
2001
15884104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie/Duża Loggia/Aneks/Osobna sypialnia 27695339 15884104 Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 32,20 m2 usytuowane na 4-tym piętrze w budynku 10-piętrowym na Sadybie- ul. Jaszowieckiej 10.Na lokal składają się:- salon z aneksem kuchennym,- osobna sypialnia,- łazienka z prysznicem,- korytarz z sz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 000 PLN (23 094 zł/m2)

2
1
32 m2
1974