• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 4 672

15860806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184511 15860806 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15860803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184508 15860803 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15800906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka dla singla lub pary I TOP LOKALIZACJA 26223567 15800906 Lokalizacja: Warszawa, ul. Symboliczna 3 druga linia zabudowy przy ulicy Jana KazimierzaMetraż: 24,5 m2Piętro: 36 (winda)Rok budowy: 2012Stan prawny: Pełna własność z KWCena: 570.000zł Czynsz: 320 zł Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24,5 m2 w dzi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (23 750 zł/m2)

1
1
24 m2
2012
15813681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DWUSTRONNE I 3 POKOJE I LOGGIA I GARAŻ 26563246 15813681 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wola, ul. Jana Kazimierza 64Metraż: 67,8Piętro: 15Rok budowy: 2010Winda: TakStan prawny: Lokal stanowiący odrębną własnośćCena:1.287.522 złCzynsz: 980złGaraż: 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym - dodatkow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 287 522 PLN (19 217 zł/m2)

3
1
67 m2
2010
15801033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja - mieszkanie 63 m2 26224473 15801033 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer Nad Wiśle ul. Ogórkowa 45KPiętro: 12Rok budowy: 2002Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność, bez KWCena: 799 000 złCzynsz: 0 złZarządca: WspólnotaOPIS MIESZKANIA:Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkan...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (12 683 zł/m2)

3
1
63 m2
2002
15867577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Saska Kępa | 37 m² z widokiem na zieleń 27347910 15867577 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Saska Kępa, ul. Kubańska 8Metraż: 37,18 m²Piętro: 13Rok budowy:1961Stan prawny: spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystąCena: 649 000 złCzynsz: 808 złDodatkowo: piwnica ok. 5,8 m²OPIS NIERUCHOMOŚCI:Na sprz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (17 541 zł/m2)

1
1
37 m2
1961
15860802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184506 15860802 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pry...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 236 PLN (10 661 zł/m2)

3
1
70 m2
2027
15810180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe | 81 m² | 3 pokoje | Poddasze 26406754 15810180 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Białołęka - Tarchomin, ul. Pasłęcka 14CMetraż: ok. 81 m² powierzchni użytkowej + poddasze ok. 15 m²Piętro: 33 (mieszkanie dwupoziomowe + poddasze)Liczba pokoi: 3Balkon: ok. 6 m²Rok budowy: 2002Stan prawny: peł...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (10 481 zł/m2)

3
2
81 m2
2002
15864799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27273146 15864799 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie położone w klimatycznej, powojennej kamienicy z lat 50. Nieruchomość łączy historyczny urok budynku z doskonałą jakością wykończenia wnętrza, zachowując charakterystyczny k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (22 917 zł/m2)

2
-
48 m2
1953
15822120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26598801 15822120 Unikatowy Design przy samym Parku - apartament przy ul. Szczęśliwickiej, położony w prestiżowej inwestycji Dom Awangarda z 2017 roku Standard Premium. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowego, trzypokojowego apartamentu o...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 250 000 PLN (26 163 zł/m2)

3
-
86 m2
2017
15881551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27638192 15881551 Do sprzedania ATRAKCYJNE 2-pokoje 38,5 m2 na granicy Śródmieścia i Woli ul. Chłodna 15, piętro 615-piętrowy budynek: - Mieszkanie po remoncie, wymienione wszystkie instalacje. - Mieszkanie widne, jasne, wysokie 310 cm, przestronne i funkcjonalne w ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (18 947 zł/m2)

2
1
38 m2
1969
15834506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26777527 15834506 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dzieci Warszawy w dzielnicy Ursus - Skorosze. Lokal w bardzo dobrym stanie, w budynku z 2007 roku wybudowanym przez dewelopera Ebejot, z wygodnym miejscem parkingowym ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 340 000 PLN (16 543 zł/m2)

3
2
81 m2
2007