• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 243

15801371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne studio w kamienicy 26238529 15801371 Do kupienia 1-pokojowe mieszkanie 38m2, piętro 34 bez windy, w budynku z 1932r. Praga-Północ, Nowa Praga. Idealne dla singlasingielki, pary lub inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to: * salon z wyjściem na balkon: kanap...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (16 816 zł/m2)

1
-
38 m2
1932
15802441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje z ogródkiem 26266788 15802441 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 35m2, parter7 z windą, w budynku z 2025 r., Praga Północ, Nowa Praga.W stanie deweloperskim, idealne dla singlasingielki, pary, niewielkiej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 114 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15895981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964708 15895981 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wileńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,45 m2 składa się z:-salonu,-sypialni, ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 900 PLN (18 364 zł/m2)

2
1
54.45 m2
1960
15895985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27964703 15895985 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Szymanowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1958NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,5 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-widnej k...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (19 016 zł/m2)

1
1
31.5 m2
1958
15894791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27949004 15894791 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wołomińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,50m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

455 000 PLN (14 444 zł/m2)

1
1
31.5 m2
1972
15894959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27953251 15894959 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. WileńskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym-dwóc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
1
50 m2
2014
15896494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27981161 15896494 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Łochowskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowej, rewitalizowanej kamienicyNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 26m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienkiMieszkanie...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

505 000 PLN (19 423 zł/m2)

1
1
26 m2
1937
15894792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27949011 15894792 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Jagiellońskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z windąRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29,31m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem k...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (23 849 zł/m2)

1
1
29.31 m2
2025
15896457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27980998 15896457 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Tadeusza Korsaka BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:- pokoju, - otwartej kuchni, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

450 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
1
30 m2
1969
15894795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27949013 15894795 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wołomińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30,1m2 składa się z:-pokoju dziennego z anekse...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

510 000 PLN (16 944 zł/m2)

1
1
30.1 m2
1974
15894799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948999 15894799 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Floriańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 6070-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z:-pokoj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (21 000 zł/m2)

1
1
30 m2
1960
15890435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877083 15890435 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Brechta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 50-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-salonu,-sypialn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (16 571 zł/m2)

2
1
35 m2
1950