• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 253

15824270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579066 15824270 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-Północ), Kijowska 17

715 662 PLN (17 345 zł/m2)

2
1
41.26 m2
-
15878266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe 62 m² | ciche |duża loggia | parking 27592417 15878266 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe ze wschodnią ekspozycją, dużą loggią i miejscem postojowym. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.BUDYNEK OSIEDLE...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

775 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
62 m2
2002
15864567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje SOHO | garaż + komórka | balkon 10m2 27269251 15864567 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane na zielonym osiedlu SOHO na Pradze Południe w Warszawie. Nieruchomość o komfortowym układzie, z komórką lokatorską oraz miejs...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 750 000 PLN (18 229 zł/m2)

4
2
96 m2
2018
15887939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gocław | 3 pokoje | 60 m2 | słoneczne | ciche 27797613 15887939 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. BudynekMieszkanie znajduje się na 3 piętrze, 8-piętrowego budynku z windą z 1986 roku. Budynek ocieplony, wymienione kaloryfery...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (14 068 zł/m2)

3
1
59 m2
1986
15884300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe | Balaton | garażparking |2łazienki 27698697 15884300 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe z dwoma łazienkami położone w sąsiedztwie Parku nad Balatonem. To funkcjonalna i komfortowa przestrzeń dla osób ceniących wygodę życia oraz ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (16 883 zł/m2)

3
2
77 m2
1999
15889739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gocław | 2 pokoje | komórka | garaż 27860863 15889739 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego.Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku na zamkniętym Osiedlu Saska nad jeziorem.Na powier...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (21 132 zł/m2)

2
1
53 m2
2016
15846075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Balaton | Piękny widok | parking za szlabanem 26874481 15846075 Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z widokiem na park i jeziorko Balaton (widok z okien zaprezentowany na zdjęciu profilowym). Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze w 15-piętrowym budynku z...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (13 911 zł/m2)

3
1
56 m2
1984
15882028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie | balkon 5m2 | garaż | metro m3 27655447 15882028 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych kosztów położone na osiedlu Metro Art. Dodatkowym atutem jest bliskość planowane...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
1
50 m2
2024
15846591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie | cisza i zieleń | parking i piwnica 26890640 15846591 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z balkonem, dostępne od zaraz, zlokalizowane na Saskiej Kępie. To funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe łączy świetną loka...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (15 818 zł/m2)

3
1
55 m2
1974
15883818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675996 15883818 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 3 pokojowy Apartament o powierzchni 67.55 m2 z cudownym widokiem na Wisłę położony w inwestycji premium Bulwary Praskie.To idea...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (30 348 zł/m2)

3
-
67.55 m2
2025
15890668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882886 15890668 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. TargowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,8m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuch...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (18 092 zł/m2)

3
1
60.8 m2
1979
15865293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27292289 15865293 Więcej informacji pod numerem:Łukasz Pych☎ 884∙884∙187Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu warszawskiej Pragi w zabytkowej kamienicy z 1928 roku przy ul. Targowej.Trójskrzydłowy gmach został wznies...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 900 PLN (14 190 zł/m2)

2
-
63.42 m2
1928