• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Piastów

Znalezionych ofert: 39

15869104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe mieszkanie na twoje pomysly 27401292 15869104 Kupujący nie płaci prowizji. Na sprzedaż wysokiej jakości bezpośrednio od dewelopera 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.72 m², usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy z warszawskim Ursusem. Funkcjonalny uk...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

826 184 PLN (12 331 zł/m2)

3
1
67 m2
2024
15858669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Piastów, blisko PKP, ogrodzone osiedle 27152881 15858669 Zapraszam na prezentację mieszkania zlokalizowanego w cichej i spokojnej okolicy w Piastowie przy ul. Skorupki.OsiedleBudynek:Mieszkanie znajduje się w niskim 4. piętrowym budynku z cegły, oddanym do użytku w 1992 roku przez SM Piastovia - w jej skła...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

670 000 PLN (12 642 zł/m2)

2
1
53 m2
1992
15686637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe mieszkanie na twoje pomysly 23947466 15686637 Kupujący nie płaci prowizji!Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 99,11 m², usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy z warszawskim Ursusem. Bardzo funkcjonalny układy mieszkania: pokój dzienny z jadal...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 169 498 PLN (11 813 zł/m2)

3
2
99 m2
2024
15702626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 86,18 m2; 2 balkony 5,16 i 7 m2; Ursus 24238671 15702626 Agencja nie pobiera prowizji od kupującegoZdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego.Klatka B lok. 35Ekspozycja wschodnia.- Pokój dzienny z jadalnią 23 m2- Pokój 11 m2- Pokój 10 m2- Pokój 9 m2- Kuchnia 8 m2- Łazie...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 034 000 PLN (12 023 zł/m2)

4
2
86 m2
2024
15687183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe mieszkanie na twoje pomysly 23959311 15687183 Kupujący nie płaci prowizji! Oferta bezpośrednio od developera! Na sprzedaż wysokiej jakości  3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.61 m², usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy z warszawskim Ursusem. Funkcjon...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

811 320 PLN (12 109 zł/m2)

3
1
67 m2
2024
15680002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 179,39 m2, balkon 12,47 m2 ; Ursus 23815780 15680002 Agencja nie pobiera prowizji od kupującegoZdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego.Klatka B lok. 51Ekspozycja północna.- Pokój dzienny z jadalnią 28 m2- Pokój 11 m2- Pokój 18 m2- Pokój 18 m2- Pokój 17 m2- Pokój ...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 634 000 PLN (9 128 zł/m2)

6
2
179 m2
2024
15680001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 66,84 m2 z ogródkiem 40 m2 ; Ursus 23815779 15680001 Agencja nie pobiera prowizji od kupującegoZdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego.Klatka A lok. 6Ekspozycja wschodnia.- Pokój dzienny z aneksem 25m2- Pokój 12m2- Pokój 11m2- Łazienka 5m2- WC 3m2- ogródek 40m23-...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

802 000 PLN (12 152 zł/m2)

3
1
66 m2
2024
15888986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27838285 15888986 RYNEK PIERWOTNY, BEZ PROWIZJI, BEZ PCC (2%) LOKAL Z WYKOŃCZONY POD KLUCZ Kameralna inwestycja deweloperska (tylko 19 mieszkań) zlokalizowana ok.400 m od Warszawy 3 pokojowe mieszkanie w kameralnym apartamentowcu znajdującym się w Piastowie przy ul. ...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 045 000 PLN (13 571 zł/m2)

3
1
77 m2
2025
15868189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27369086 15868189 STAN DEWELOPERSKI, BEZ PROWIZJI, BEZ PCC Nowa inwestycja w trakcie realizacji: Nieruchomość znajduje się blisko granicy z Warszawą (około 1 km). Deweloper jest lokalną firmą, która działa w rejonie Pruszkowa i Piastowa, a początek działalności przypa...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 459 000 PLN (11 766 zł/m2)

5
2
124 m2
2026
15622677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22655626 15622677 2 pokojowy apartament z olbrzymim ok.70 m2 tarasem. Sprzedawany lokal mieści się w kameralnym 9 mieszkaniowym budynku. W podanej cenie i metrażu, duża ponad 6 m2 komórka lokatorska. OKOLICA W pobliżu bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura han...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

739 000 PLN (16 065 zł/m2)

2
1
46 m2
2023
15889333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27847100 15889333 Na sprzedaż mieszkanie 66 m z ogródkiem gotowe do zamieszkaniaOferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m, położone na parterze kamienicy piętrowej. Nieruchomość posiada prywatny ogródek oraz wiele dodatkowych powierzchni użyt...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

830 000 PLN (12 576 zł/m2)

4
-
66 m2
1924
15886004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27745247 15886004 Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Piastowie idealne do własnej aranżacjiSzukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie po swojemu? Ta oferta to świetna baza do stworzenia wygodnego mieszkania dla rodziny lub inwestycji pod wynajem.Na...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

632 000 PLN (10 533 zł/m2)

3
-
60 m2
1981