• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Piastów

Znalezionych ofert: 34

15895413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962048 15895413 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,84 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122. Mieszkanie, mimo swojej bliskośc...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

801 746 PLN (11 995 zł/m2)

3
2
66.84 m2
2025
15895338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27962047 15895338 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122. Mieszkanie, mimo swojej bliskoś...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 371 600 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
114.3 m2
2024
15895638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27962051 15895638 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskośc...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 441 020 PLN (10 500 zł/m2)

6
2
137.24 m2
2024
15895637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27962046 15895637 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122. Mieszkanie, mimo swojej bliskości do...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 942 710 PLN (10 500 zł/m2)

6
3
185.02 m2
2024
15859795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27175669 15859795 Do sprzedaży mieszkanie w Piastowie o powierzchni 36 m2 w skład mieszkania wchodzi kuchnia , pokój ,łazienka , balkon i piwnica 6,69 m2. Mieszkanie czyste i zadbane. Atutem mieszkania jest miejsce postojowe teren na którym znajduję się bud...

Piastów (Mazowieckie, gm. Żelechów)

449 000 PLN (12 472 zł/m2)

1
1
36 m2
1960
15880907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27615608 15880907 Do sprzedaży mieszkanie w trzech pokojach z oddzielną łazienką i WC o powierzchni 59,90 m2. Słoneczne ,rozkładowe ,przestronne mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy Piastowa. Okna dwustronne. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia nie wymaga...

Piastów (Mazowieckie, gm. Żelechów)

747 000 PLN (12 661 zł/m2)

3
1
59 m2
1980
15884707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27709549 15884707 Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku , Budynek po termomodernizacji. Mieszkanie gotowe do zamieszkania odświeżone i częściowo umeblowane .Jest możliwość korzystania z miejsca postojowego na z...

Piastów (Mazowieckie, gm. Żelechów)

495 000 PLN (13 026 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15869104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe mieszkanie na twoje pomysly 27401292 15869104 Kupujący nie płaci prowizji. Na sprzedaż wysokiej jakości bezpośrednio od dewelopera 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.72 m², usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy z warszawskim Ursusem. Funkcjonalny uk...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

826 184 PLN (12 331 zł/m2)

3
1
67 m2
2024
15858669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Piastów, blisko PKP, ogrodzone osiedle 27152881 15858669 Zapraszam na prezentację mieszkania zlokalizowanego w cichej i spokojnej okolicy w Piastowie przy ul. Skorupki.OsiedleBudynek:Mieszkanie znajduje się w niskim 4. piętrowym budynku z cegły, oddanym do użytku w 1992 roku przez SM Piastovia - w jej skła...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

670 000 PLN (12 642 zł/m2)

2
1
53 m2
1992
15686637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe mieszkanie na twoje pomysly 23947466 15686637 Kupujący nie płaci prowizji!Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 99,11 m², usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy z warszawskim Ursusem. Bardzo funkcjonalny układy mieszkania: pokój dzienny z jadal...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 169 498 PLN (11 813 zł/m2)

3
2
99 m2
2024
15702626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 86,18 m2; 2 balkony 5,16 i 7 m2; Ursus 24238671 15702626 Agencja nie pobiera prowizji od kupującegoZdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego.Klatka B lok. 35Ekspozycja wschodnia.- Pokój dzienny z jadalnią 23 m2- Pokój 11 m2- Pokój 10 m2- Pokój 9 m2- Kuchnia 8 m2- Łazie...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 034 000 PLN (12 023 zł/m2)

4
2
86 m2
2024
15687183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe mieszkanie na twoje pomysly 23959311 15687183 Kupujący nie płaci prowizji! Oferta bezpośrednio od developera! Na sprzedaż wysokiej jakości  3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.61 m², usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy z warszawskim Ursusem. Funkcjon...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

811 320 PLN (12 109 zł/m2)

3
1
67 m2
2024