• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie Piastów Zaleskiego Bronisława

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zaleskiego i Bronisława

Znaleźliśmy 39 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Piastów Mazowieckie

15895866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962742 15895866 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,29 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122. Mieszkanie, mimo swojej bliskośc...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 128 564 PLN (11 600 zł/m2)

4
1
97.29 m2
2024
15739071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24917935 15739071 Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w spokojnej i kameralnej okolicy? To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,74 m² w Piastowie spełni Twoje oczekiwania! Lokal znajduje się w eleganckim, trzypiętrowym budynku o niskiej zabudowie. Jego najw...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

910 000 PLN (14 739 zł/m2)

3
1
61.74 m2
2017
15692294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pkp Piastów 10 min./2 pokoje/48,4 m2/Od zaraz 24040579 15692294 2 pokoje PKP Piastów 10 minut 48,4 m2 Piwnica 2 m2 Możliwość uzyskania miejsca parkingowegoUstawne i rozkładowe 2 pokoje w stanie do odświeżeniawprowadzenia. Mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem, idealne jako inwestycja.Do sprzedaży własn...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

599 000 PLN (12 479 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15702626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 86,18 m2; 2 balkony 5,16 i 7 m2; Ursus 24238671 15702626 Agencja nie pobiera prowizji od kupującegoZdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego.Klatka B lok. 35Ekspozycja wschodnia.- Pokój dzienny z jadalnią 23 m2- Pokój 11 m2- Pokój 10 m2- Pokój 9 m2- Kuchnia 8 m2- Łazie...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 034 000 PLN (12 023 zł/m2)

4
2
86 m2
2024
15687183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe mieszkanie na twoje pomysly 23959311 15687183 Kupujący nie płaci prowizji! Oferta bezpośrednio od developera! Na sprzedaż wysokiej jakości  3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.61 m², usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy z warszawskim Ursusem. Funkcjon...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

811 320 PLN (12 109 zł/m2)

3
1
67 m2
2024
15858669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Piastów, blisko PKP, ogrodzone osiedle 27152881 15858669 Zapraszam na prezentację mieszkania zlokalizowanego w cichej i spokojnej okolicy w Piastowie przy ul. Skorupki.OsiedleBudynek:Mieszkanie znajduje się w niskim 4. piętrowym budynku z cegły, oddanym do użytku w 1992 roku przez SM Piastovia - w jej skła...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

670 000 PLN (12 642 zł/m2)

2
1
53 m2
1992
15859795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27175669 15859795 Do sprzedaży mieszkanie w Piastowie o powierzchni 36 m2 w skład mieszkania wchodzi kuchnia , pokój ,łazienka , balkon i piwnica 6,69 m2. Mieszkanie czyste i zadbane. Atutem mieszkania jest miejsce postojowe teren na którym znajduję się bud...

Piastów (Mazowieckie, gm. Żelechów)

449 000 PLN (12 472 zł/m2)

1
1
36 m2
1960
15895638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27962051 15895638 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskośc...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 441 020 PLN (10 500 zł/m2)

6
2
137.24 m2
2024
15895715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962740 15895715 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,72 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

826 184 PLN (12 200 zł/m2)

3
1
67.72 m2
2024
15888986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27838285 15888986 RYNEK PIERWOTNY, BEZ PROWIZJI, BEZ PCC (2%) LOKAL Z WYKOŃCZONY POD KLUCZ Kameralna inwestycja deweloperska (tylko 19 mieszkań) zlokalizowana ok.400 m od Warszawy 3 pokojowe mieszkanie w kameralnym apartamentowcu znajdującym się w Piastowie przy ul. ...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 045 000 PLN (13 571 zł/m2)

3
1
77 m2
2025
15839118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26740846 15839118 2 pokojowy apartament z olbrzymim ok.70 m2 tarasem. Sprzedawany lokal mieści się w kameralnym 9 mieszkaniowym budynku. Dodatkowo płatna  duża ponad 6 m2 komórka lokatorska w cenie 39 tys zł. OKOLICA W pobliżu bardzo dobrze rozwinięta infrastruk...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

699 000 PLN (17 475 zł/m2)

2
1
40 m2
2023
15635234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22940039 15635234 Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Wysockiego w Piastowie.MIESZKANIEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze 10-piętrowego budynku z windą z 1981 roku.Na łączną powierzchnię użytkową 47,7 m2 (powierzchnia całkowita ...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

576 000 PLN (12 075 zł/m2)

2
1
47.7 m2
1981