• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 13 746

15757518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25302399 15757518 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Urzucie koło Nadarzyna.Działka przy gminnej drodze utwardzonej.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 38 m x ok 27 m.W drodze przy działce prąd i wodaNa działce skrzynka z gazem...

Urzut (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

335 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15753889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25218134 15753889  Słoneczne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie – Górny Mokotów Idealne do zamieszkania lub pod inwestycjęNa sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie, położone na wysokim parterze w kameralnym, cichym budynku 2-piętrowym w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (20 281 zł/m2)

2
1
32 m2
1960
15746069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25069823 15746069 Dom o powierzchni 138 m² w zielonej części Warszawy (Wawer).Dom posiada swój prywatny ogródek - 25 m.kw.Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni.Trzy kondygnacje, w pełni użytkowe poddasze, przestronna strefa dzienna oraz sypialnia z garderobą dają ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (8 333 zł/m2)

5
-
138 m2
2026
15746065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25069818 15746065 Nowoczesny Dom Premium w Góraszce 136,63 m.kw. z ogródkiem Dom posiada swój prywatny ogródek .Garaż. Ogrzewanie podłogowe na parterze. Gmina Wiązowna to wyjątkowa inwestycja znajdująca się w bardzo cichym i zielonym otoczeniu. Lokalizac...

Góraszka (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

999 000 PLN (7 239 zł/m2)

5
-
138 m2
2026
15744833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25047800 15744833 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1662 m2 w Opypach koło Grodziska Maz.Działka przy gminnej drodze gruntowej.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 51 m x ok 33 m.Przy działce prąd.Woda w sąsiedniej ulicy.W bliskiej odleg...

Opypy (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

498 000 PLN

-
-
1662 m2
-
15741274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24968836 15741274 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1196 m2 w Kozerach Nowych koło Grodziska Maz.Działka ogrodzona, przy gminnej drodze asfaltowej.Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu o szerokości od drogi ok 36 m x ok 32 m.W drodze przy działce prąd,...

Kozery Nowe (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

422 000 PLN

-
-
1196 m2
-
15739917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24943910 15739917 Działka leśna o łącznej powierzchni 2369 m² (0,188 ha), składająca się z dwóch działek, zlokalizowana na Białołęce Dworskiej, posiada regularny kształt zbliżony do kwadratu, co czyni ją odpowiednią pod budowę domu – zarówno powierzchnia, jak i szerok...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN

-
-
2369 m2
-
15725966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24690685 15725966 Atrakcyjny dom 2-rodzinny położony w Chotomowie. Jednym z atutów nieruchomości są 2 osobne wejścia do 2 niezależnych mieszkań. To daje możliwość zamieszkania 2 rodzin, czy też mieszkania i prowadzenia działalności pod 1 dachem. Garaż na dwa samochody...

Chotomów (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

1 790 000 PLN (5 774 zł/m2)

6
-
310 m2
2005
15722617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24621922 15722617 Prezentujemy przestronne i doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 67,60 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą, na kameralnym i zielonym osiedlu. Dwustronny układ lokalu zapewnia naturalne światło przez cały dzień, a funkcjon...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (15 533 zł/m2)

4
1
67.6 m2
2011
15716807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24519903 15716807 Mieszkanie 44.33m na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku z 2016 roku.Standard :- zabudowy stałe wykonane na zamówienie - ekspozycja okien od strony południowej (przeciwnej niż od ulicy Żeromskiego).- wysokość pomieszczeń ~275cm- klimatyzacja multi-split:...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (24 814 zł/m2)

2
1
44.33 m2
2016
15710248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24372676 15710248 Mieszkanie 52.1m na 13 piętrze w 15 piętrowym budynku z 2009 roku.Nowoczesne osiedle mieszkaniowe.2 nowoczesne, cichobieżne windy.Monitorowane wejście, zadbane części wspólne.Prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa – regularna konserwacja, inwestyc...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (17 255 zł/m2)

3
1
52.1 m2
2009
15692452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24042532 15692452 OFERTA TYLKO W NASZEJ AGENCJI!Działka o powierzchni 3096 m2 z wydaną Decyzją o warunkach zabudowy i zagospodarowania na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z przyłączami do sieci zewnętrznych.Położona we wsi Popielżyn-Zawady – wieś sołecka w Pol...

Popielżyn-Zawady (Mazowieckie, gm. Joniec)

232 200 PLN

-
-
3096 m2
-