• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 13 742

15822096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26643771 15822096 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w Rozalinie koło NadarzynaŻabiej Woli.Działka przy gminnej drodze asfaltowej.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 35 m x ok 44 m.Na działce skrzynka z gazem i światłowód.W drodz...

Rozalin (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

640 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15818953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26643755 15818953 12 bliźniaka w stanie deweloperskim w Pruszkowie ( Żbików ) Powierzchnia całkowita - 184m , garaż 19,1m. 3 sypialnie, salon, garderoba, 2 łazienki, kuchnia, spiżarnia. Budynek odebrany w 2012 roku.Działka 627m taras 25m, balkon ok 5m.Woda, prąd , gaz...

Pruszków (Żbików) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 499 000 PLN (9 085 zł/m2)

4
2
165 m2
2012
15814791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26619692 15814791 Nowoczesny Dom Premium w Góraszce 136,63 m.kw. z ogródkiem Dom posiada swój prywatny ogródek .Garaż. Ogrzewanie podłogowe na parterze. Gmina Wiązowna to wyjątkowa inwestycja znajdująca się w bardzo cichym i zielonym otoczeniu. Lokalizac...

Góraszka (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

998 000 PLN (7 338 zł/m2)

6
-
136 m2
2026
15813649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26563219 15813649 Na sprzedaż działka w Kobyłce 3974 m. Działka jest w kształcie prostokąta o wymiarach 24 m szerokości i 210 m długości. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Obok działki jest w planach budowa drogi...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

1 500 000 PLN

-
-
3974 m2
-
15813667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26563207 15813667 2 działki budowlane w Kamieńczyku koło Wyszkowa.Każda z działek ma po 1005 m2.Działki zlokalizowane przy utwardzonej drodze, w której jest prąd.Od trasy S8 5 minut autem.Spokojna okolica, koło działek rekreacyjnych.Do rzeki Bug i Liwiec 5 minut autem...

Kamieńczyk (Mazowieckie, gm. Wyszków)

370 000 PLN

-
-
2010 m2
-
15812815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26546318 15812815 działka budowlana położone w pobliżu węzła Tarczyn Północ trasy S7. ( ok.1 km)Działka ogrodzona, koszona, pojedyncze drzewa.Wymiar długość 445m x szerokość 2818m.Woda i prąd doprowadzone do granicy działki.Dojazd drogą asfaltową, ostatnie 100m utwar...

Marylka (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

304 800 PLN

-
-
996 m2
-
15807496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26367096 15807496 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2068 m2 w Radoniach koło Grodziska Maz. (na granicy z Książenicami).Działka przy gminnej drodze utwardzonej, w drugiej linii zabudowy od drogi asfaltowej.Działka o nieregularnym kształcie.Szerokość od dro...

Radonie (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

717 000 PLN

-
-
2068 m2
-
15805696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26314501 15805696 wolnostojący dom usytuowany w spokojnej i malowniczej okolicy Młocin.Rozkład pomieszczeń:PARTER- bardzo duży przestronny salon z wyjściem na taras,- kuchnia- pokójgabinet- toaleta z prysznicem- pomieszczenie gospodarczePIĘTRO- sypialnia z wyjściem na...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 999 999 PLN (20 000 zł/m2)

5
-
300 m2
-
15801940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26253307 15801940 Nieruchomość składająca się z dwóch niezależnych, w pełni wykończonych domów 172,44m2 oraz 46m2, zlokalizowanych na jednej, przestronnej działce o powierzchni 1100 m². Budynek główny 172,44m2 został wykonany metodą tradycyjną z zastosowaniem cegły cz...

Kaski (Mazowieckie, gm. Baranów)

1 499 000 PLN (8 715 zł/m2)

4
-
172 m2
-
15798423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26168358 15798423 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w Grodzisku Maz. (okolice Stawów Walczewskiego).Działka w kształcie kwadratu o wymiarach ok 38,5 x 39 m.Działka ogrodzona przy gminnej drodze utwardzonej.Na działce prąd i woda.W drodze ok 30 m (p...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 327 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15797595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26153983 15797595 Do sprzedania działka budowlana (blisko przystanku WKD) o powierzchni 2751 m2 w Grodzisku Maz. (Jordanowice).Działka częściowo ogrodzona, przy gminnej drodze asfaltowej.Działka kształtem zbliżona do kwadratu o wymiarach ok 54 m x ok 50 m.W drodze prz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 798 000 PLN

-
-
2751 m2
-
15796047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26110639 15796047 Do sprzedania połowa bliźniaka o powierzchni 176,87 m2 na działce o powierzchni 541 m2 w Musułach koło Grodziska Maz. Budynek w modnym stylu typu stodoła, wykończony w stanie deweloperskim z przemyślanym układem pomieszczeń, który łączy funkcjonalnoś...

Musuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 272 000 PLN (7 194 zł/m2)

5
-
176.81 m2
2026