• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie Załuski

Znalezionych ofert: 15

15886376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dziełka rolna, przystępna cena 27755985 15886376 Piękna działka rolna, położona w okolicy Płońska około 65 km od Warszawy z możliwością przekształcenia na działkę budowlana. Jest realna szansa na zmianę - gmina Płońsk faworyzuje rozwój budownictwa jednorodzinnego. Procedura: wniosek o WZ do starost...

Załuski (Mazowieckie, gm. Czerwin)

104 000 PLN

-
-
13000 m2
-
15885785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27740860 15885785 Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w miejscowości Szczytniki, w gminie Załuski, przy trasie DK7.Teren ma ogromny potencjał inwestycyjny, z przeznaczeniem podstawowym na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie wolnostojącej oraz usługi nieuc...

Załuski (Szczytniki) (Mazowieckie, gm. Załuski)

3 750 000 PLN (96 zł/m2)

-
-
39039 m2
-
15885790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27740856 15885790 Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w miejscowości Szczytniki, w gminie Załuski, przy trasie DK7.Teren ma ogromny potencjał inwestycyjny, z przeznaczeniem podstawowym na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie wolnostojącej oraz usługi nieuc...

Załuski (Szczytniki) (Mazowieckie, gm. Załuski)

7 200 000 PLN (96 zł/m2)

-
-
74781 m2
-
15857103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27114010 15857103 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 1 491 mkw., położoną w miejscowości Gostolin, w gminie Załuski, powiecie płońskim.Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową je...

Załuski (Gostolin) (Mazowieckie, gm. Załuski)

193 830 PLN (130 zł/m2)

-
-
1491 m2
-
15840985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26787625 15840985 Na sprzedaż grunt budowlany, obejmujący pięć działek, zlokalizowany w miejscowości Kamienica, w powiecie płońskim.Nieruchomość stanowi świetną okazję inwestycyjną – idealna pod zabudowę mieszkaniową.Działka położona jest w spokojnej, malow...

Załuski (Kamienica) (Mazowieckie, gm. Załuski)

1 390 000 PLN (84 zł/m2)

-
-
16500 m2
-
15840838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26786098 15840838 Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Kamienica, w gminie Załuski, powiecie płońskim.Nieruchomość stanowi świetną okazję inwestycyjną – idealna pod zabudowę mieszkaniową. Działka położona jest w spokojnej, malowniczej okolic...

Załuski (Kamienica) (Mazowieckie, gm. Załuski)

335 410 PLN (85 zł/m2)

-
-
3946 m2
-
15797084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26135735 15797084 ?? Rolno - budowlana, działka pod MPZP, część rolna (R) i część przeznaczona pod zabudowę zagrodową i mieszkaniową jednorodzinną (75 RM, MN). Media - możliwość przyłączenia: wody, prądu, gazu, telekomunikacji. Wylot do trasy S7??Na sprzedaż działka r...

Załuski (Kroczewo) (Mazowieckie, gm. Załuski)

140 000 PLN (58 zł/m2)

-
-
2400 m2
-
15857105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27114009 15857105 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 1 270 mkw., położoną w miejscowości Gostolin, w gminie Załuski, powiecie płońskim.Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową je...

Załuski (Gostolin) (Mazowieckie, gm. Załuski)

165 100 PLN (130 zł/m2)

-
-
1270 m2
-
15840922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26787354 15840922 Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Kamienica, w gminie Załuski, powiecie płońskim.Nieruchomość stanowi świetną okazję inwestycyjną – idealna pod zabudowę mieszkaniową.Działka położona jest w spokojnej, malowniczej okolicy...

Załuski (Kamienica) (Mazowieckie, gm. Załuski)

270 045 PLN (85 zł/m2)

-
-
3177 m2
-
15841275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26788340 15841275 Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Kamienica, w gminie Załuski, powiecie płońskim.Nieruchomość stanowi świetną okazję inwestycyjną – idealna pod zabudowę mieszkaniową. Działka położona jest w spokojnej, malowniczej okolic...

Załuski (Kamienica) (Mazowieckie, gm. Załuski)

270 045 PLN (85 zł/m2)

-
-
3177 m2
-
15840871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26786097 15840871 Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Kamienica, w gminie Załuski, powiecie płońskim.Nieruchomość stanowi świetną okazję inwestycyjną – idealna pod zabudowę mieszkaniową.Działka położona jest w spokojnej, malowniczej okolicy...

Załuski (Kamienica) (Mazowieckie, gm. Załuski)

270 045 PLN (85 zł/m2)

-
-
3177 m2
-
15840900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26786096 15840900 Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Kamienica, w gminie Załuski, powiecie płońskim.Nieruchomość stanowi świetną okazję inwestycyjną – idealna pod zabudowę mieszkaniową. Działka położona jest w spokojnej, malowniczej okolic...

Załuski (Kamienica) (Mazowieckie, gm. Załuski)

270 045 PLN (85 zł/m2)

-
-
3177 m2
-