• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie Piaseczno

Znalezionych ofert: 21

15721896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24608612 15721896 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 503 mkw., położona w miejscowości Chylice-Pólko, w gminie Piaseczno. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej dla rodzin z dziećmi, w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz terenów ...

Piaseczno (Chylice) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

850 000 PLN (566 zł/m2)

-
-
1503 m2
-
15721927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24608797 15721927 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1 582 mkw., zlokalizowaną w miejscowości Chylice-Pólko, w gminie Piaseczno.Nieruchomość położona jest w cichej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i terenów rekreacyj...

Piaseczno (Chylice) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

850 000 PLN (537 zł/m2)

-
-
1582 m2
-
15570647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21550478 15570647 Działka budowlana na sprzedaż o powierzchni 1 705 m², zlokalizowana w Piasecznie, na ulicy Konarskiego - Zalesie Dolne. Działka znajduje się w willowej, cichej i spokojnej okolicy, przy asfaltowej, mało uczęszczanej ulicy. Działka ma idealne warunki ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 190 000 PLN (698 zł/m2)

-
-
1705 m2
-
15439470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18582535 15439470 Na sprzedaż: Działka budowlana 950 m Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 950 m. Istnieje możliwość zakupu czterech działek o powierzchni 950 m każda.Media- Kanalizacja miejska: około 175 m . Pozostałe media: około 250 m od działki ....

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

395 000 PLN (416 zł/m2)

-
-
950 m2
-
15878134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27589383 15878134 Na sprzedaż działka budowlana położona w Piasecznie o powierzchni 560 m o wymiarach 20-28Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej z dostępem do mediów (woda miejska, kanalizacja miejska, gaz, prąd).Działko ogrodzona w zabudowie domów jednorodzinn...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

595 000 PLN (1 063 zł/m2)

-
-
560 m2
-
15699505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24169050 15699505 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBezpośrednio sprzedam wyjątkową, dużą działkę budowlaną z domem jednorodzinnym do remontu. Działka o powierzchni 3611 m² ma kształt prostokąta (50 m x 72 m) i jest ogrodzona siatką z bramą wjazdową, w pierwszej l...

Piaseczno (Zalesie dolne) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 300 000 PLN (637 zł/m2)

-
-
3611 m2
-
6203630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 255053 6203630 Działka usługowa o szerokości 19 m od ulicy i zwęża sie do 16 m na tyłach działki,wszystkie media wraz z kanalizacją,w planie zagospodarowania jest to teren przeznaczony pod usługi, a do 30% powierzchni budynku może być przeznaczona pod lokale mieszk...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

550 000 PLN

-
-
724 m2
-
7075192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 77555 7075192 Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnympiętrowym o powierzchni zabudowy ok. 150 m kw.Przedmiotowa nieruchomość znajduje się przy jednej z głównych dróg wyjazdowych z miasta.Aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennegona tym...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 500 000 PLN

-
-
2494 m2
-
15614319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22489145 15614319 Działka z aktualnym pozwoleniem na budowę, zabudowa szeregowa, 5 domów jednorodzinnychMedia:-prąd-gaz-woda-kanalizacja-światłowódwydany dziennik budowyDojazd drogą gminnąInformacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodek...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 439 000 PLN

-
-
1900 m2
-
15086826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9370719 15086826 Budowlana w centrum Piaseczna. Wszystkie media.Wymiaery 20.5 x 37m.Okolica nowych domów. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko Pszedszkole szkoła,komunikacja bardzo blisko..Dodatkowo jest badanie gruntu.Jest Plan Zagospodarowania PrzestrzennegoZamieszczon...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 020 000 PLN

-
-
732 m2
-
15743025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25003213 15743025 Zapraszam Państwa na prezentację działek w Runowie !Działki zostały zgłoszone do podziału. Piękne zielone tereny dookoła z doskonałym dojazdem do trasy S7 i z dojazdem do Warszawy.Na działce można wybudować piękny dom wielorodzinny lub domy jednorodz...

Piaseczno (Runów) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

470 000 PLN (190 zł/m2)

-
-
2469 m2
-
15700770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24197299 15700770 Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 7?635 mkw., położone w malowniczej i spokojnej miejscowości Wólka Pracka w gminie Piaseczno, niedaleko Złotokłosu.W skład nieruchomości wchodzą:1?515 mkw. – działka budowlana, przeznaczona pod ...

Piaseczno (Wólka pracka) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 267 410 PLN (166 zł/m2)

-
-
7635 m2
-