• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Działka budowlana

  • Pokoje-
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 560m2
  • Rodzaj Działka budowlana
  • Cena 595 000 PLN
  • MiastoPiaseczno
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Na sprzedaż działka budowlana położona w Piasecznie o powierzchni 560 m o wymiarach 20-28
Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej z dostępem do mediów (woda miejska, kanalizacja miejska, gaz, prąd).
Działko ogrodzona w zabudowie domów jednorodzinnych.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia działki!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: 20354
  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15878134
  • Data publikacji: 22 kwietnia 2026 14:34 (28 dni temu)

Mapa

Mazowieckie, Piaseczno ,
Agencja Nieruchomości Luksus

Agencja Nieruchomośc...

+48XXXXXX133
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Działka budowlana na sprzedaż - Piaseczno

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15878134

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

595 000 PLN

1 063 zł/m2
Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

Agencja Nieruchomości Luksus

227502023227502133

Główne cechy:

  • Powierzchnia 560m2

Opis - Działka Budowlana

Działko ogrodzona w zabudowie domów jednorodzinnych.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia działki!

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: 20354
  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15878134
  • Data publikacji: 22 kwietnia 2026 14:34 (28 dni temu)