• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie Błonie

Znalezionych ofert: 31

15627343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22781941 15627343 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerTeren o powierzchni 37 240 m2 bezpośrednio przy trasie Poznańskiej (DK92 Warszawa - Poznań) i utwardzonej drodze gminnej z obowiązującym MPZP.Do planowanego Centralnego Portu Lotniczego Baranów i kolei...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

13 406 400 PLN (360 zł/m2)

-
-
37240 m2
-
6900105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 286533 6900105 Działka budowlana z wszystkimi mediami , położona w miejscowości Bramki, 4 km od Błonia. PKP Boża Wola w odległości 2 km. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe wolno stojące lub bliźniacze. Wszys...

Błonie (Bramki) (Mazowieckie, gm. Błonie)

300 000 PLN

-
-
1158 m2
-
7305589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 77597 7305589 Działka budowlana usytuowana w Woli Łuszczewskiej k.Błonia o powierzchni 3152 m2, o wymiarach ok. 68x46 m, dłuższym bokiem do wewnętrznej drogi, piąta linia zabudowy od drogi utwardzonej w której jest prąd oraz woda. Działka z nowego podziału, w ko...

Błonie (Wola łuszczewska) (Mazowieckie, gm. Błonie)

126 080 PLN

-
-
3152 m2
-
5308581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 76739 5308581 Piękna działka budowlana 1500 m2 w Bramkach k. Błonia. Położona na osiedlu działek z nowego podziału. Bardzo kształtna 34x44 m , sucha, wysoka, lekko porośnięta brzózkami. Przy osiedlu prąd, wodociąg i gazociąg . Dojazd ulicą asfaltową i kilkadz...

Błonie (Bramki) (Mazowieckie, gm. Błonie)

600 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15580335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21770177 15580335 Położona w Błoniu działka budowlana którą MPZP przeznacza pod budownictwo wielorodzinne. Wszystkie media miejskie. Niedaleko do dworca PKP. Dojazd drogą asfaltową. Zapraszam Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Ja...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

2 190 500 PLN

-
-
1666 m2
-
15797513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26150368 15797513 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Błonie-Wieś, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92 (Warszawa–Poznań). Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii zabudowy i posiada własny, bezpośredni zjazd z DK92, co stano...

Błonie (Błonie-wieś) (Mazowieckie, gm. Błonie)

1 884 600 PLN (300 zł/m2)

-
-
6282 m2
-
15609583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22378803 15609583 Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja - bezpośrednio przy drodze krajowej 92 Warszawa-Poznań.Grunt inwestycyjny znajduje się w pierwszej linii zabudowy przy drodze krajowej z bezpośrednim zjazdem. Jest zabudowany domem z lat 70-tych o powierzchni ok 100 m...

Błonie (Błonie-wieś) (Mazowieckie, gm. Błonie)

3 800 000 PLN (296 zł/m2)

-
-
12839 m2
-
15797514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26150369 15797514 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Błonie-Wieś, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92 (Warszawa–Poznań).Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii zabudowy i posiada własny, bezpośredni zjazd z DK92, co stanow...

Błonie (Błonie-wieś) (Mazowieckie, gm. Błonie)

1 822 200 PLN (300 zł/m2)

-
-
6074 m2
-
15797515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26150370 15797515 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Błonie-Wieś, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92 (Warszawa–Poznań).Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii zabudowy i posiada własny, bezpośredni zjazd z DK92, co stanow...

Błonie (Błonie-wieś) (Mazowieckie, gm. Błonie)

4 074 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
13580 m2
-
15609600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22378801 15609600 Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja - bezpośrednio przy drodze krajowej 92 Warszawa-Poznań.Grunt znajduje się w pierwszej linii zabudowy przy drodze krajowej z bezpośrednim zjazdem. Jest zabudowany domem z lat 70-tych o powierzchni ok. 100 mkw. oraz bud...

Błonie (Błonie-wieś) (Mazowieckie, gm. Błonie)

1 900 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
6338 m2
-
15609601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22378804 15609601 Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja - bezpośrednio przy drodze krajowej 92 Warszawa-Poznań.Grunt inwestycyjny znajduje się w pierwszej linii zabudowy przy drodze krajowej z bezpośrednim zjazdem. Jest zabudowany budynkiem gospodarczym. Nieruchomość znajd...

Błonie (Błonie-wieś) (Mazowieckie, gm. Błonie)

1 990 000 PLN (306 zł/m2)

-
-
6501 m2
-
15781596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25831655 15781596 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2551 m², położona w miejscowości Cholewy, w gminie Błonie.Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i posiada oznaczenie 6MN - przeznaczenie pod zabudowę mieszkanio...

Błonie (Cholewy) (Mazowieckie, gm. Błonie)

299 000 PLN (117 zł/m2)

-
-
2551 m2
-