• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie Błonie

Znalezionych ofert: 31

15886164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27749635 15886164 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 857,43 m2 w Błoniu.Działka przy ruchliwej drodze asfaltowej.Działka kształtem zbliżona do trapezu o bokach 38,31 17,71 31,2 38,19W drodze przy działce prąd, woda, gaz i kanalizacja.W bliskiej odległośc...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

472 000 PLN

-
-
857.43 m2
-
15886105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27748263 15886105 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 961,13 m2 w Błoniu.Działka przy ruchliwej drodze asfaltowej.Działka kształtem zbliżona do kwadratu, od frontu ścięte rogi działki W drodze przy działce prąd, woda, gaz i kanalizacja.W bliskiej odległości ...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

529 000 PLN

-
-
961.13 m2
-
15886121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27748796 15886121 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 927,23 m2 w Błoniu.Działka przy ruchliwej drodze asfaltowej.Działka kształtem prostokątna 37,71 na 26,14W drodze przy działce prąd, woda, gaz i kanalizacja.W bliskiej odległości przystanek autobusowy, szk...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

510 000 PLN

-
-
927.23 m2
-
15765118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25464886 15765118 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2, położona w miejscowości Błonie gmina Prażmów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 54 x 27 metrów. Dojazd do działki drogą asfaltową, 100 metrów utwardzoną drogą gminną i 60 metrów lekko ut...

Błonie (Mazowieckie, gm. Prażmów)

270 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15688514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23990305 15688514 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1136 m2 w Błoniu.Działka przy prywatnej drodze utwardzonej z udziałami w cenie.W drodze przy działce prąd, woda, kanalizacja i gaz.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 28 x ok 40m.PKP, ...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

398 000 PLN

-
-
1136 m2
-
15611677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22434896 15611677 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1 500 m2, położona w miejscowości Błonie gmina Prażmów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 55 x 28 metry. Dojazd do działki drogą asfaltową i 100 metrów utwardzoną drogą gminną. Prąd i woda na dzi...

Błonie (Mazowieckie, gm. Prażmów)

283 500 PLN

-
-
1500 m2
-
15513434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20202985 15513434 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 442 m2 w centrum Błonia.Działka przy ruchliwej drodze asfaltowej.Działka w kształcie prostokąta o szerokości ok 16 m x ok 25 m.W drodze przy działce prąd, woda, gaz, kanalizacja i światłowód.Własny wjazd ...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

467 000 PLN

-
-
442 m2
-
15420586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18152379 15420586 Oferta dotyczy bardzo atrakcyjna działka w Błoniu.Atuty przemawiające za inwestowaniem w Błoniu:- dobra dostępność terenu związana z istniejącymi i projektowanymi powiązaniami komunikacyjnymi o znaczeniu krajowym i regionalnym- bardzo dobre położenie...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

8 624 250 PLN

-
-
11499 m2
-
14310685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 108892 14310685 Do sprzedania kilka działek o powierzchni od 5 do 20 hektarów w Błoniu.Działki zgodnie MPZP to w większości teren M i MU, plan dopuszcza zabudowę szeregową, bliźniaczą, jednorodzinną oraz usługi.W bliskiej odległości Centru handlowe (Tesco, Media Exp...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

6 000 000 PLN

-
-
20000 m2
-
15885788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27740854 15885788 Na sprzedaż grunt inwestycyjny pod zabudowę przemysłowo-produkcyjną w miejscowości Błonie.Nieruchomość idealna dla inwestora planującego rozwój w sektorze produkcyjnym. Działka o dużym potencjale, położona w dogodnej lokalizacji, zapewniającej łatwy ...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

2 053 500 PLN (370 zł/m2)

-
-
5550 m2
-
15885789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27740863 15885789 Oferujemy na sprzedaż grunt inwestycyjny w Błoniu, idealny pod zabudowę przemysłowo-produkcyjną, magazynową lub logistyczną.Nieruchomość idealna dla inwestora planującego rozwój w sektorze produkcyjnym. Działka o dużym potencjale, położona w dogodnej...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

2 851 960 PLN (370 zł/m2)

-
-
7708 m2
-
14291427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23613 14291427 Działka 5300 m2 dająca wiele możliwości inwestycyjnych.Cena do negocjacji. Wjazd na nieruchomość z drogi publicznej .W niewielkiej odległości woda i prąd.Wkoło nowa zabudowa domów jednorodzinnych.Cicha i spokojna okolica.Dobry dojazd z centrum Stolic...

Błonie (Mazowieckie, gm. Prażmów)

399 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
5300 m2
-