• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 22

15604404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22286310 15604404 Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej dzielnicy Mokotów.Dom został wybudowany w 1993 roku, ogrzewanie gazowe, kanalizacja. Klimatyzacja.Do odświeżeniaPowierzchnia domu: 240 m² – trzy poziomy przestrzeni.Działka: 451 m² – pięknie zagospo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 399 000 PLN (18 329 zł/m2)

6
-
240 m2
1993
15060027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 8565277 15060027 Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 180 m2 na granicy Sadyby i Wilanowa. Dom wybudowany w roku 1941 (modernizowany i remontowany) - aktualnie w stanie do remontu. Nieruchomość ulokowana na działce o powierzchni 726 m2. Działka z me...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 499 000 PLN (13 883 zł/m2)

6
-
180 m2
1941
14536159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 139599 14536159 Dom położony jest w bardzo dobrej lokalizacji na Służewie. Świetny dojazd komunikacją miejską - ok 400 m od metra Służew.Rozkład domu:Parter - 2 pokoje biurowe, sala konferencyjna, aneks kuchenny oraz toaleta;I piętro - 4 pokoje biurowe, łazienka ora...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 000 PLN (10 000 zł/m2)

9
-
430 m2
2000
15883819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675998 15883819 Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy i Niepowtarzalny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym standardzie o powierzchni 265 m2 w idealnej lokalizacji na Górnym Mokotowie.To idealna propozycja dla Rodziny szukającej najwyższej...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 000 PLN (15 849 zł/m2)

5
-
265 m2
-
15624462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom inwestycyjny do rozbudowy 22704752 15624462 3 dochodowe budynki na sprzedaż - doskonała okazja inwestycyjna! Świetna lokalizacja.  W frontowym budynku są dwa pietra wynajęte biznesom, a z tyłu budynku dwa domy z trzema mieszkaniami, wynajęte osobom prywatnym. Możliwa sprzedaż działek pod inwes...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 000 PLN (10 345 zł/m2)

10
5
348 m2
1986
14851845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem na Sadybie. 3397734 14851845 -SPRZEDAM- Duży dom wolnostojący do remontu. Dom z potencjałem.Dom podzielony na dwa oddzielne mieszkania.Na piętrze znajdują się:Salon z aneksem kuchennym, 2 przestronne sypialnie  oraz dodatkowy gabinet.Góra domu przeszła gruntowny remont kilka lat...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 000 PLN (23 333 zł/m2)

8
-
180 m2
1941
15846419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26887436 15846419 Opiekun ofertySylwia Burza tel. 602 101 602Modernistyczna kamienica z ogrodem z 1938 roku po rewitalizacji w sercu jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie- Starego Mokotowa.English description available belowOpis nieruchomości: Ta h...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 600 000 PLN (10 708 zł/m2)

12
-
1737 m2
1938
15576633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21683314 15576633 Duży komfortowy, zadbany dom 5 minut od metra Służew. Parter salon 26,7m2, pokój 22,7m2, pokój 11,8m2, kuchnia 11,7m2I piętro 3 sypialnie 12,9, 13,4, 13,6m i łazienka z wanną 5m.II piętro pokój 45m i wc z prysznicem.W piwnicy garaż, pralnia z suszarn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 000 PLN (10 326 zł/m2)

7
-
368 m2
-
15872173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27487801 15872173 Do sprzedaży segment skrajny na cichym, spokojnym osiedlu. Doskonale zaprojektowany dom z 2005 roku. Podpiwniczony, dwupiętrowy. Suterena - ok. 35m2, (możliwość osobnego wejścia, idealna do wynajmu). Na parterze: - część dzienna o pow. ok. 70...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 000 PLN (13 636 zł/m2)

6
-
242 m2
2005
15856537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27092564 15856537 Mam przyjemność zaprezentować unikatową rezydencję w zabudowie bliźniaczej, położoną na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Warszawie - Marina Mokotów . Nieruchomość o powierzchni użytkowej 297,52 m2 (powierzchnia c...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 500 000 PLN (31 987 zł/m2)

4
-
297 m2
2006
15877624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27574904 15877624 Możliwość skorzystania z doradztwa architekta, który pomoże uwolnić potencjał działki. SADYBA. Działka obecnie zabudowana domem do remonturozbudowywyburzenia. Obowiązujący Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: - minimalny wskaźni...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 750 000 PLN (11 875 zł/m2)

6
-
400 m2
1980
15158902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11237765 15158902 Oferujemy do sprzedaży wyjątkową rezydencję w stylu amerykańskim o powierzchni blisko 500 m2 położoną w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy - Mokotowie.W najbliższej okolicy znajduje się niska elegancka zabudowa w tym liczne ambasady....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 000 PLN (22 222 zł/m2)

9
-
450 m2
2010