• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 408

15822524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26650607 15822524 Duży dom w dobrej lokalizacji.Parter: duży hall z wejściami do kuchni(10,5m 2 ) , wc dla gości ,salonu(63m 2 ) ,pokoju(16m 2 ) połączonego z sypialnią(17,5m 2 ) i łazienką(12,3m 2 ).Z salonu i sypialni wyjście do ogrodu na taras. Między kuchnią a sal...

Warszawa (Bielany), Pasymska

3 600 000 PLN (8 000 zł/m2)

8
1
450 m2
1993
15831047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom szeregowy na sprzedaż na Ursynowie 26685773 15831047 Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego segmentu środkowego, położonego na Ursynowie. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, strzeżonym osiedlu, które łączy w sobie poczucie bezpieczeństwa, prywatno...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (12 153 zł/m2)

5
4
230.4 m2
1997
15879156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam budynek biurowy na Ursynowie 27609170 15879156 Oferuję do sprzedaży budynek biurowy umiejscowiony na działce o powierzchni 140m2 przy ulicy Migdałowej na Ursynowie.Działka ma kształt trójkąta, jest w użytkowaniu wieczystym.Budynek na działce pod zabudowę usługowo-mieszkalną (w obszarze 1 MNS-U, c...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 000 PLN (10 392 zł/m2)

12
3
255 m2
1996
13435620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 89001 13435620 Wszechstronne możliwości zaaranżowania budynku w zależności od zapotrzebowania kupującego. Bardzo interesujący obiekt,w którym znajduje się schron,szyb windowy z piwnicy na dach i lądowisko dla niedużego helikoptera. Dom o powierzchni 1050 m wybudow...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 990 000 PLN (4 752 zł/m2)

2
5
1050 m2
1983
15886074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27747066 15886074 Przestronna Rezydencja w willowej dzielnicy Ursus Gołąbki z pięknie zagospodarowanym, niewielkim ogrodem.Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom (330 powierzchni użytkowej mkw. + 164 m.kw piwnicy o wysokości 270 cm.) w otoczeniu zieleni (działka 737 ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (6 040 zł/m2)

7
4
495 m2
2007
15870930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27447545 15870930 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Absolutnie Wyjątkowe 2 Domy w zabudowie bliźniaczej wykonane w najwyższej jakości materiałów w nowoczesnej technologii o powierzchni 165 m2 każdy lokal, posadowione na 353 m2 działkach na spokojnej, willowej ul...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 145 000 PLN (19 061 zł/m2)

5
-
165 m2
2025
15897013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27992465 15897013 Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy i Niepowtarzalny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym standardzie o powierzchni 207 m2 z pięknym i zadbanym ogrodem o powierzchni 220 m2 na Ursynowie.To idealna propozycja dla Rodziny s...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 999 000 PLN (19 319 zł/m2)

5
-
207 m2
-
15876713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27548702 15876713 Mam przyjemność zaprezentować Nowoczesne Domy w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji na Wilanowie na Kępie Oborskiej z cudownym widokiem na Wisłę.Wyjątkowość tej inwestycji to:-kameralność tylko 4 domy w zabudowanie bliźniaczej.-najwyższa ja...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (10 237 zł/m2)

5
-
253 m2
2026
15883860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27680447 15883860 JEDYNY DOSTĘPNY W ART GARDEN NAJWIĘKSZY DOM Z NAJWIĘKSZĄ DZIAŁKĄ I Z NAJLEPSZĄ EKSPOZYCJĄ.JAKO JEDYNY BĘDZIE MIAŁ BASEN I OPRÓCZ 2 GARAŻY W BRYLE DOMU + DODATKOWE PODJAZD NA 6 AUT.WYPROWADZENIA POD KLIMATYZACJĘ I OGRZEWANIE PODŁOGOWE.Mam przyjemność ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (34 783 zł/m2)

7
-
345 m2
2025
15883861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27680444 15883861 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny Segment o powierzchni 146 m2 w stanie deweloperskim z garażem wykonany w wysokiej jakości materiałów na nowoczesnym osiedlu na Targówku w Warszawie.To doskonała propozycja dla Rodziny cenią...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (14 334 zł/m2)

4
-
146.5 m2
2024
15883819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675998 15883819 Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy i Niepowtarzalny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym standardzie o powierzchni 265 m2 w idealnej lokalizacji na Górnym Mokotowie.To idealna propozycja dla Rodziny szukającej najwyższej...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 000 PLN (15 849 zł/m2)

5
-
265 m2
-
15897850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 28011211 15897850 Kluczowe cechy: idealnie cichy, słoneczny, trójstronny segment, taras z zejściem do ogrodu, balkon, ładny, funkcjonalny układ, całkowicie podpiwniczony, dobre sąsiedztwo, kilka minut spacerem do stacji metra Stare Bielany, wspaniałe położenie wśród m...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 919 000 PLN (16 454 zł/m2)

5
1
177.4 m2
1992