• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Ostrówek Mickiewicza Adama

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ostrówek, Mickiewicza i Adama

Znaleźliśmy 2,555 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mazowieckie

15881976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27653435 15881976 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w nowej inwestycji: Spokojna Park. Spokojna Park obejmuje dwa domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Każdy z domów położony jest na pięknej działce o powierzchni 600 metrów kwadratowych bezpoś...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 145 000 PLN (8 787 zł/m2)

5
3
130.3 m2
2025
15869139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27402103 15869139 Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Wisełki w Radości. Dom o powierzchni całkowitej 240 mkw. składa się z: parteru, piętra, poddasza oraz jest w całości podpiwniczony. Budynek zbudowany z cegły...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (8 292 zł/m2)

8
2
240 m2
1994
14957652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 5576435 14957652 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej .Domy są posadowione na pięknej działce o powierzchni 2061 mkw. przy ulicy Marka Hłaski w miejscowości Józefów. Każdy z oferowanych lokali ma powierzchnię 142,3...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 500 000 PLN (10 540 zł/m2)

5
2
142.31 m2
2022
15893550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27913887 15893550 ZAKUP BEZ PROWIZJI i BEZ PCC !Nowa inwestycja, zamknięte osiedle segmentów w bardzo dobrej lokalizacji - WołominNowe Lipiny, w odległości zaledwie ok. 900 m od stacji PKP Wołomin Słoneczna. W bliskim sąsiedztwie osiedla (80 m) znajduje się supermarke...

Wołomin (Nowe lipiny) (Mazowieckie, gm. Wołomin)

890 000 PLN (7 542 zł/m2)

4
1
118 m2
2026
15729787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24767033 15729787 Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom położony w zielonej i spokojnej części Otrębus. To idealna propozycja dla rodziny poszukującej komfortowego miejsca do życia z dogodnym dojazdem do Warszawy.Wnętrze domu zostało zaprojektowane z myślą o wygod...

Otrębusy (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 499 000 PLN (7 138 zł/m2)

5
2
210 m2
1988
15063736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 8632059 15063736 Nowoczesny dom jednorodzinny z 2018 roku o powierzchni 189 m, położony w spokojnej i zielonej części Grzegorzewic.Nieruchomość jest gotowa do zamieszkania i idealnie sprawdzi się dla rodziny szukającej komfortowego domu z szybkim dojazdem do miasta. ...

Grzegorzewice (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 200 000 PLN (6 349 zł/m2)

4
2
189 m2
2018
15885217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
170mkw | Ogród 50mkw | Cisza i Spokój | Zieleń 27720718 15885217 Atuty nieruchomości w skrócie:Segment środkowy 170mkw ogród 50mkw 2007 r. 4 pokoje klimatyzacja garaż blisko szkoła i przedszkole zielona i cicha okolica DomSegment środkowy o powierzchni 170mkw z miejscem garażowym w bryle budynku oraz przy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (6 471 zł/m2)

4
2
170 m2
2007
15831088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26686018 15831088 Zarabiaj i mieszkaj w jednym miejscu 3 lokale usługowe Stara MiłosnaZapraszam do obejrzenia filmu nieruchomości. Nieruchomość zaprojektowana pod dochód – 3 lokale usługowe na parterze i przestronna część mieszkalna na piętrze. Idealna dla właścicie...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 849 000 PLN (7 223 zł/m2)

5
2
256 m2
1995
15262530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 14127796 15262530 Na sprzedaż 5-pokojowy dom-bliźniak o pow. użytkowej 164,4 m2 , na działce o pow. 504 m2 , zlokalizowany w Siedliskach w gminie Piaseczno. Nieruchomość zlokalizowana na nowoczesnym, kameralnym i bezpiecznym osiedlu. W okolicy Park Zdrojowy w Kon...

Siedliska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 618 920 PLN (9 871 zł/m2)

5
1
164 m2
2022
15885738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielona enklawa | Dom całoroczny z sadem i lasem! 27739982 15885738 Na sprzedaż działka z wyremontowanym domem całorocznym w konstrukcji szkieletowej w Kopkach (powiat otwocki) tuż obok rzeki Świder.Na działce znajduje się własny sad z jednej strony i prywatny las sosnowo- świerkowy z drugiej.Całość znajduje się w ot...

Kopki (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 190 000 PLN (12 143 zł/m2)

3
1
98 m2
2021
15654843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący | Kameralne osiedle | SMART HOME 23378564 15654843 DOM WOLNOSTOJĄCY NA KAMERALNYM I CICHYM OSIEDLUDescription in English available on request.Najważniejsze informacje - Ul. Rosy, Wilanów- 276,35 m2- działka 1202 m2 (około 39 x 31 m)- wybudowany w 2017 roku, wykończony w 2018 r.- 4 pokoje (z opcją prz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 750 000 PLN (13 538 zł/m2)

4
2
277 m2
2017
15891381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27896588 15891381 Na sprzedaż niepowtarzalna posiadłość o powierzchni 4,6 ha, położona w cichej i malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym dojazdem.Na terenie nieruchomości znajdują się dwa niezależne domy mieszkalne, przeznaczone d...

Budy Michałowskie (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

4 000 000 PLN (24 390 zł/m2)

3
1
164 m2
2004