• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Osowiec

Znalezionych ofert: 28

15878253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27591437 15878253 Osowiec - dom bliźniak o powierzchni 156m z działką 550mRozkład pomieszczeń Parter 1.Wiatrołap 6,73m2. Pokój 11,82m3. Pokój dzienny z aneksem 48,6m4. Łazienka 3,01m5. Kotłownia 3,81m6. Garaż jednostanowiskowy 21,74mPiętro 1.Hall 6,71m2. Pokój 12,78m...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 152 600 PLN (7 388 zł/m2)

6
2
156 m2
2026
15887685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27791158 15887685 Zamieszkajcie Państwo w Osowcu.Przedstawiam przytulny dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza (ok. 50 m2) położonego w śród nowej zabudowy i terenów leśnych.Do nieruchomości przylega działka o powierzchni 540 m2 na której to jest wyłożony kost...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

780 000 PLN (9 176 zł/m2)

4
1
85 m2
2025
15876885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27558195 15876885 Nowy dom, położony na ładnej działce, przy drodze gminnej w otoczeniu lasów.Budynek usytuowany jest na działce o pow. 1201 m2 w miejscowości Osowiec, gm. Żabia Wola. Jest opcja dokupienia pięknej działki obok, aby uzyskać ponad 2900m2 (cena do negocj...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 650 000 PLN (10 377 zł/m2)

6
2
159 m2
2025
15887412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27783145 15887412 Połowa bliźniaka o powierzchni 130 m2 położona 4 kilometry od centrum Grodziska Mazowieckiego, w okolicach Adamowizny.Jest to kolejna inwestycja lokalnego, sprawdzonego dewelopera.Najbliższą zabudowę stanowią nowe domy jednorodzinne na kameralnym, be...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 150 000 PLN (8 846 zł/m2)

4
2
130 m2
2025
15887110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27777286 15887110 Nowoczesna połowa bliźniaka o powierzchni 130 m, usytuowana w cichej i zielonej okolicy w pobliżu Grodziska Mazowieckiego. Inwestycja realizowana przez sprawdzonego, lokalnego dewelopera, zlokalizowana na kameralnym osiedlu nowych domów jednorodzinny...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 150 000 PLN (8 779 zł/m2)

4
2
131 m2
2025
15763246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25420231 15763246 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Osowiec, w gminie Żabia Wola. Nieruchomość w stanie deweloperskim, idealna do wykończenia według własnych potrzeb.Powierzchnia użytkowa domu to ok. 85 m, na działce...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

699 000 PLN (8 224 zł/m2)

4
1
85 m2
2024
15835143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27207341 15835143 Komfortowy i wygodny dom o powierzchni 153 m2 z przynależną działką 500 m2.Budynek dwulokalowy połączony z budynkiem sąsiednim garażami.Posadowiony w cichej, zielonej okolicy lasów, w otoczeniu przyrody.Dużo tras spacerowych i do uprawiania wszelkich...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 199 000 PLN (7 837 zł/m2)

6
2
153 m2
2018
15303750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15251234 15303750 Nieruchomość urządzona według projektanta.Nowoczesna bryła jak i wnętrze domu. Dom wolnostojący na działce 1004 m2.Dobry dojazd do Warszawy trasą S8 .W niespełna 30 minut jesteś w centrum Stolicy.Do Grodziska Mazowieckiego zaledwie 6 km a tam pełna i...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 599 000 PLN (9 351 zł/m2)

4
1
171 m2
2022
15849880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26982096 15849880 Dom wolnostojący o powierzchni około 80 m2 usytuowany w Osowcu.Działka ma powierzchnię 1000 m2 - jest w pełni zagospodarowana ( krzewy, trawnik), podjazd z kostki + wiata na samochódWybudowany technologią murowaną w 2019 rokuJest strych (możliwość z...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 175 000 PLN (14 688 zł/m2)

3
1
80 m2
2019
15718435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552626 15718435 Na sprzedaż wyjątkowy dom mieszkalno-usługowy o pow 350 mkw, który stanowi doskonałą propozycję inwestycyjną. Nieruchomość składa się z trzech mieszkań o powierzchniach 38 m², 37 m² oraz 26 m², usytuowane na 1 piętrze. Każde z mieszkań jest przestron...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

2 900 000 PLN (8 286 zł/m2)

5
5
350 m2
2018
15221518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13092935 15221518 Osowiec budynek usługowo-mieszkalny na sprzedaż. Budynek o powierzchni 330 m2 posadowiony na działce 1100 m2. Położony w doskonałej lokalizacji, bo zaledwie 4,5 km od centrum Grodziska Mazowieckiego. Doskonały dojazd komunikacją publiczną, j...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

2 500 000 PLN (7 576 zł/m2)

11
-
330 m2
2019
15790661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25973285 15790661 Przedstawiamy piękny dom o pow. użytkowej 240 m2 na działce o pow. 1100 m2 z zadbanym ogrodem z licznymi nasadzeniami.Dom solidnie wybudowany (Porotherm), ocieplony wełną, dachówka ceramiczna. Wykończony z dbałością o szczegóły i wysoką jakość, w peł...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 800 000 PLN (7 500 zł/m2)

5
2
240 m2
2008