• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Osowiec

Znalezionych ofert: 28

15718466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552623 15718466 Dom bliźniak 131 m² z dużą działką Osowiec koło Grodziska MazowieckiegoNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131 m², położony w spokojnej i zielonym Osowcu. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 800 m² i stano...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 150 000 PLN (8 779 zł/m2)

4
2
131 m2
2026
15718428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552339 15718428 NIERUCHOMOŚĆAutorski projekt willi z płaskim dachem został stworzony z myślą o maksymalnej funkcjonalności i estetyce. Elewację budynku podkreśla subtelne oświetlenie LED, a z piętra rozpościera się widok z szerokiego balkonu ze szklaną balustradą.Po...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 990 000 PLN (7 370 zł/m2)

5
2
270 m2
2025
15881716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27645559 15881716 Bliźniak 89,49 m² 4 pokoje działka 500 m² pompa ciepła OsowiecINFORMACJE:-powierzchnia: 89,49 m²-działka: 500 m²-liczba pokoi: 4-rok oddania: 2026-zabudowa: bliźniacza-miejsce postojowe na podjeździe-ogrzewanie: pompa ciepła + podłogoweNAJWAŻNIEJ...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

749 000 PLN (8 416 zł/m2)

4
1
89 m2
2026
15764821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25454920 15764821 NIERUCHOMOŚĆDo sprzedaży połowa bliźniaka (12 bliźniaka) o powierzchni całkowitej 151,39 m², użytkowej 128,68 m², położona w Osowcu. Dom gotowy do wprowadzenia, oddany do użytku. Media: woda, prąd, kanalizacja; gazu nie ma. Ogrzewanie pompą ciepła. B...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

979 000 PLN (6 483 zł/m2)

5
2
151 m2
2025
15718486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552338 15718486 NIERUCHOMOŚĆMinimalistyczna, nowoczesna bryła z płaskim dachem została zaprojektowana z myślą o komforcie i swobodzie. Pełna wysokość obu kondygnacji, bez ograniczających skosów, gwarantuje nieograniczone możliwości aranżacyjne.Działka i Otoczenie: I...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 590 000 PLN (7 195 zł/m2)

5
2
221 m2
2025
15881715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27645557 15881715 Połowa bliźniaka 130 m² działka 550 m² 6 pokoi garaż bez PCC OsowiecBliźniak w nowoczesnej zabudowie, posadowiony na działce 550 m². Przemyślany układ i proporcje pomieszczeń zapewniają realną funkcjonalność. Część dzienna (salon z aneksem) o pow...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 160 000 PLN (7 436 zł/m2)

6
2
156 m2
2026
15854214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27071844 15854214 Bliźniak w stanie deweloperskim Osowiec, gmina Żabia Wola - 80,4m2Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Osowca, w gminie Żabia Wola, powiat grodziski. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 500 m². Dom oddany...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

760 000 PLN (7 677 zł/m2)

4
1
99 m2
2025
15861084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27197252 15861084 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 132 m2 położony w miejscowości Osowiec w gminie Żabia Wola Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 500 m2 w spokojnej zielonej okolicy idealnej dla rodzin z...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 149 000 PLN (8 705 zł/m2)

5
2
132 m2
2018
15858629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27151117 15858629 Komfortowy Dom w Zabudowie Bliźniaczej na SprzedażLokalizacja: Spokojna, zielona okolica idealna dla rodzin z dziećmi - OSOWIECPowierzchnia: 132 m Działka: 500 m Garaż: Jednostanowiskowy w bryle budynku + 3 miejsca postojoweUkład pomieszczeń:Parter...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 149 000 PLN (8 705 zł/m2)

5
2
132 m2
2018
15611724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22436224 15611724 Na sprzedaż 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni około 130 m2, usytuowany w miejscowości Osowiec, gmina Żabia Wola. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojniej okolicy. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Rozkład pomi...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

4
-
130 m2
2025
15718452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552415 15718452 NIERUCHOMOŚĆDom  w zabudowie bliźniaczej wybudowany w technologii szkieletowej, o powierzchni całkowitej 131m2.Na parterze znajduje się wiatrołap, przestronny korytarz, salon (22,10m2), kuchnia (9,88m2) częściowo otwarta na salon oraz dodatkowy pokój...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 150 000 PLN (8 846 zł/m2)

6
2
130 m2
2019
15887877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27796899 15887877 Nowoczesny dom 125 m w otoczeniu zieleni komfort, cisza i szybki dojazd do WarszawyNa sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 125 m, położony na dużej działce 1000 m w spokojnej, zielonej okolicy w sąsiedztwie lasu. Nieruchomość została w...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 590 000 PLN (12 927 zł/m2)

5
2
123 m2
2026