• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Osowiec Sarmacka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sarmacka

Znaleźliśmy 29 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Osowiec Mazowieckie

15611724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22436224 15611724 Na sprzedaż 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni około 130 m2, usytuowany w miejscowości Osowiec, gmina Żabia Wola. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojniej okolicy. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Rozkład pomi...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

4
-
130 m2
2025
15778421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25751421 15778421 Prezentujemy nowoczesny dom wolnostojący z 2019 roku, położony przy spokojnej ulicy Magnackiej w Osowcu (gmina Żabia Wola). Nieruchomość otoczona jest zielenią, lasem i niską zabudową jednorodzinną, co gwarantuje prywatność oraz codzienny kontakt z n...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 490 000 PLN (9 992 zł/m2)

6
2
149.12 m2
2019
15718452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552415 15718452 NIERUCHOMOŚĆDom  w zabudowie bliźniaczej wybudowany w technologii szkieletowej, o powierzchni całkowitej 131m2.Na parterze znajduje się wiatrołap, przestronny korytarz, salon (22,10m2), kuchnia (9,88m2) częściowo otwarta na salon oraz dodatkowy pokój...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 150 000 PLN (8 846 zł/m2)

6
2
130 m2
2019
15887685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27791158 15887685 Zamieszkajcie Państwo w Osowcu.Przedstawiam przytulny dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza (ok. 50 m2) położonego w śród nowej zabudowy i terenów leśnych.Do nieruchomości przylega działka o powierzchni 540 m2 na której to jest wyłożony kost...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

780 000 PLN (9 176 zł/m2)

4
1
85 m2
2025
15718435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552626 15718435 Na sprzedaż wyjątkowy dom mieszkalno-usługowy o pow 350 mkw, który stanowi doskonałą propozycję inwestycyjną. Nieruchomość składa się z trzech mieszkań o powierzchniach 38 m², 37 m² oraz 26 m², usytuowane na 1 piętrze. Każde z mieszkań jest przestron...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

2 900 000 PLN (8 286 zł/m2)

5
5
350 m2
2018
15835143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27207341 15835143 Komfortowy i wygodny dom o powierzchni 153 m2 z przynależną działką 500 m2.Budynek dwulokalowy połączony z budynkiem sąsiednim garażami.Posadowiony w cichej, zielonej okolicy lasów, w otoczeniu przyrody.Dużo tras spacerowych i do uprawiania wszelkich...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 199 000 PLN (7 837 zł/m2)

6
2
153 m2
2018
15763246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25420231 15763246 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Osowiec, w gminie Żabia Wola. Nieruchomość w stanie deweloperskim, idealna do wykończenia według własnych potrzeb.Powierzchnia użytkowa domu to ok. 85 m, na działce...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

699 000 PLN (8 224 zł/m2)

4
1
85 m2
2024
15887877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27796899 15887877 Nowoczesny dom 125 m w otoczeniu zieleni komfort, cisza i szybki dojazd do WarszawyNa sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 125 m, położony na dużej działce 1000 m w spokojnej, zielonej okolicy w sąsiedztwie lasu. Nieruchomość została w...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 590 000 PLN (12 927 zł/m2)

5
2
123 m2
2026
15881716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27645559 15881716 Bliźniak 89,49 m² 4 pokoje działka 500 m² pompa ciepła OsowiecINFORMACJE:-powierzchnia: 89,49 m²-działka: 500 m²-liczba pokoi: 4-rok oddania: 2026-zabudowa: bliźniacza-miejsce postojowe na podjeździe-ogrzewanie: pompa ciepła + podłogoweNAJWAŻNIEJ...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

749 000 PLN (8 416 zł/m2)

4
1
89 m2
2026
15764821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25454920 15764821 NIERUCHOMOŚĆDo sprzedaży połowa bliźniaka (12 bliźniaka) o powierzchni całkowitej 151,39 m², użytkowej 128,68 m², położona w Osowcu. Dom gotowy do wprowadzenia, oddany do użytku. Media: woda, prąd, kanalizacja; gazu nie ma. Ogrzewanie pompą ciepła. B...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

979 000 PLN (6 483 zł/m2)

5
2
151 m2
2025
15718486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552338 15718486 NIERUCHOMOŚĆMinimalistyczna, nowoczesna bryła z płaskim dachem została zaprojektowana z myślą o komforcie i swobodzie. Pełna wysokość obu kondygnacji, bez ograniczających skosów, gwarantuje nieograniczone możliwości aranżacyjne.Działka i Otoczenie: I...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 590 000 PLN (7 195 zł/m2)

5
2
221 m2
2025
15861084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27197252 15861084 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 132 m2 położony w miejscowości Osowiec w gminie Żabia Wola Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 500 m2 w spokojnej zielonej okolicy idealnej dla rodzin z...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 149 000 PLN (8 705 zł/m2)

5
2
132 m2
2018