• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Osowiec Rycerska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rycerska

Znaleźliśmy 29 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Osowiec Mazowieckie

15611724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22436224 15611724 Na sprzedaż 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni około 130 m2, usytuowany w miejscowości Osowiec, gmina Żabia Wola. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojniej okolicy. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Rozkład pomi...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

4
-
130 m2
2025
15778421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25751421 15778421 Prezentujemy nowoczesny dom wolnostojący z 2019 roku, położony przy spokojnej ulicy Magnackiej w Osowcu (gmina Żabia Wola). Nieruchomość otoczona jest zielenią, lasem i niską zabudową jednorodzinną, co gwarantuje prywatność oraz codzienny kontakt z n...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 490 000 PLN (9 992 zł/m2)

6
2
149.12 m2
2019
15718452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552415 15718452 NIERUCHOMOŚĆDom  w zabudowie bliźniaczej wybudowany w technologii szkieletowej, o powierzchni całkowitej 131m2.Na parterze znajduje się wiatrołap, przestronny korytarz, salon (22,10m2), kuchnia (9,88m2) częściowo otwarta na salon oraz dodatkowy pokój...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 150 000 PLN (8 846 zł/m2)

6
2
130 m2
2019
15861084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27197252 15861084 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 132 m2 położony w miejscowości Osowiec w gminie Żabia Wola Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 500 m2 w spokojnej zielonej okolicy idealnej dla rodzin z...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 149 000 PLN (8 705 zł/m2)

5
2
132 m2
2018
15221518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13092935 15221518 Osowiec budynek usługowo-mieszkalny na sprzedaż. Budynek o powierzchni 330 m2 posadowiony na działce 1100 m2. Położony w doskonałej lokalizacji, bo zaledwie 4,5 km od centrum Grodziska Mazowieckiego. Doskonały dojazd komunikacją publiczną, j...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

2 500 000 PLN (7 576 zł/m2)

11
-
330 m2
2019
15876885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27558195 15876885 Nowy dom, położony na ładnej działce, przy drodze gminnej w otoczeniu lasów.Budynek usytuowany jest na działce o pow. 1201 m2 w miejscowości Osowiec, gm. Żabia Wola. Jest opcja dokupienia pięknej działki obok, aby uzyskać ponad 2900m2 (cena do negocj...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 650 000 PLN (10 377 zł/m2)

6
2
159 m2
2025
15858629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27151117 15858629 Komfortowy Dom w Zabudowie Bliźniaczej na SprzedażLokalizacja: Spokojna, zielona okolica idealna dla rodzin z dziećmi - OSOWIECPowierzchnia: 132 m Działka: 500 m Garaż: Jednostanowiskowy w bryle budynku + 3 miejsca postojoweUkład pomieszczeń:Parter...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 149 000 PLN (8 705 zł/m2)

5
2
132 m2
2018
15854214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27071844 15854214 Bliźniak w stanie deweloperskim Osowiec, gmina Żabia Wola - 80,4m2Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Osowca, w gminie Żabia Wola, powiat grodziski. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 500 m². Dom oddany...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

760 000 PLN (7 677 zł/m2)

4
1
99 m2
2025
15718466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552623 15718466 Dom bliźniak 131 m² z dużą działką Osowiec koło Grodziska MazowieckiegoNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131 m², położony w spokojnej i zielonym Osowcu. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 800 m² i stano...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 150 000 PLN (8 779 zł/m2)

4
2
131 m2
2026
15887685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27791158 15887685 Zamieszkajcie Państwo w Osowcu.Przedstawiam przytulny dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza (ok. 50 m2) położonego w śród nowej zabudowy i terenów leśnych.Do nieruchomości przylega działka o powierzchni 540 m2 na której to jest wyłożony kost...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

780 000 PLN (9 176 zł/m2)

4
1
85 m2
2025
15718435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552626 15718435 Na sprzedaż wyjątkowy dom mieszkalno-usługowy o pow 350 mkw, który stanowi doskonałą propozycję inwestycyjną. Nieruchomość składa się z trzech mieszkań o powierzchniach 38 m², 37 m² oraz 26 m², usytuowane na 1 piętrze. Każde z mieszkań jest przestron...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

2 900 000 PLN (8 286 zł/m2)

5
5
350 m2
2018
15835143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27207341 15835143 Komfortowy i wygodny dom o powierzchni 153 m2 z przynależną działką 500 m2.Budynek dwulokalowy połączony z budynkiem sąsiednim garażami.Posadowiony w cichej, zielonej okolicy lasów, w otoczeniu przyrody.Dużo tras spacerowych i do uprawiania wszelkich...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 199 000 PLN (7 837 zł/m2)

6
2
153 m2
2018