• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Konstancin-Jeziorna

Znalezionych ofert: 43

15815332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 182 m2 w Konstancinie / Kwiatowa 26597311 15815332 Konstancin - Jeziorna połówka domu dwulokalowego PRZEDSPRZEDAŻ    dom 182 m2 działka 500 m2 1 999 900 zł PROMOCYJNA CENA NA PIERWSZĄ POŁÓWKĘ DOMU!BEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA! WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNI...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 999 900 PLN (10 988 zł/m2)

6
2
182 m2
2027
15792051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwy dom z potencjałem - Konstancin-Jeziorna 26005232 15792051 Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, położona w malowniczej części Konstancina-Jeziornej, łączącej spokój natury z bliskością Warszawy. Dom o powierzchni 241 m2 z ogrodem oraz drzewostanem mieszanym w przewadze starodrzewia sosnowego. Działk...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 999 000 PLN (12 444 zł/m2)

6
4
241 m2
2001
15869858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27410871 15869858 Dom z dużym potencjałem! Położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Zapraszamy na dzień otwarty, aby zobaczyć ten dom na żywo – 9 maja 2026 r., w godzinach 11:00–14:00. *W o...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 285 000 PLN (10 881 zł/m2)

4
2
210 m2
1998
15680787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23836088 15680787 Luksusowa willa w prestiżowej części Konstancina-Jeziorna642 m² 7 pokoi działka 3318 m² garaż saunaZ wielką przyjemnością prezentuję wyjątkową rezydencję o powierzchni 642 m², położoną na przepięknej, zadrzewionej działce o powierzchni 3318 m². N...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

8 600 000 PLN (11 054 zł/m2)

7
3
778 m2
2005
15787075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25916940 15787075 Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący, położony na osiedlu domków jednorodzinnych w Jastrzębiu - Konstancin. Dom posadowiony na działce 912 m2. ROZKŁAD: PARTER: - garaż (jednostanowiskowy) ok. 19m2 - salon ok. 35m2 połączony z kuchnią ok. 11m...

Konstancin-Jeziorna (Jastrzębie) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 770 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
2
177 m2
2007
15777986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25739198 15777986 Willa na sprzedaż – Konstancin-Jeziorna, Strefa AElegancja, przestrzeń i prestiż w sercu Konstancina.Do sprzedaży wyjątkowa willa położona w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Konstancina-Jeziorny – w kameralnej części strefy A, przy zbieg...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

7 800 000 PLN (18 571 zł/m2)

6
-
420 m2
1997
15826889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645308 15826889 Podstawowe zalety: historyczny dworek z duszą, duża działka o regularnym kształcie, starodrzew i część leśna, pełne media, ogromny potencjał aranżacyjny, możliwość stworzenia prywatnej rezydencji, prestiżowa lokalizacja w strefie A Konstancin-Jeziorn...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 500 000 PLN (19 841 zł/m2)

5
-
126 m2
1921
15826890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645309 15826890 Podstawowe zalety: duża działka w strefie uzdrowiskowej A, historyczna willa z lat 20. XX wieku, prestiżowa lokalizacja wśród rezydencji, dojrzały starodrzew tworzący prywatny park, pełne media, szerokie możliwości inwestycyjne, unikatowa lokalizacja...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

12 500 000 PLN (38 941 zł/m2)

11
-
321 m2
1912
15817883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641875 15817883 Na sprzedaż: piękna, zabudowana budynkiem mieszkalnym działka z otoczonym przez starodrzew zarybionym jeziorkiemstawem. Na tak zalesiony i żyzny ogród musisz poświecić min. 30 lat. W tym przypadku możesz się cieszyć od razu. Kameralne miejsce, z wła...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 200 000 PLN (13 333 zł/m2)

6
3
165 m2
1995
15336530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16146087 15336530 W lubianej części Konstancina, Cegielni Chylickiej, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. Wolno stojący dom zrealizowany w technologii tradycyjnej w oparciu o indywidualny projekt. Funkcjonalnie zaaranżowana jasna przestrzeń, zorganizowana na 2 ...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

3 999 999 PLN (9 009 zł/m2)

8
3
444 m2
1998
15728997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24754822 15728997 Wnętrze – przestrzeń, która oddycha Już od progu czuć tu harmonię. Na parterze czeka na Ciebie elegancki salon (36,18 m²) z kominkiem i bezpośrednim wyjściem na ogród – idealne miejsce na rodzinne wieczory i spotkania z przyjaciółmi. Obok – jadalnia ...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 850 000 PLN (13 045 zł/m2)

6
2
218.48 m2
2007
15461450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19084769 15461450 Zapraszam na prezentację nieruchomości położonej w sercu zielonych terenów Konstancina Jeziornej w pobliżu Chyliczek.Wokół mnóstwo zieleni,  działka o regularnym kształcie  skąpana we wspaniałej roślinności również ze starodrzewem.  Dom doskonale  sp...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 899 000 PLN (7 783 zł/m2)

6
2
244 m2
2005