• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Konstancin-Jeziorna

Znalezionych ofert: 43

15866596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27321030 15866596 Wyjątkowa willa w sercu Konstancina-Jeziorny – prestiż, natura i komfort w jednym miejscuZapraszamy do odkrycia niezwykłej, klimatycznej willi położonej w najbardziej prestiżowej części Konstancina-Jeziorny – uzdrowiskowej strefie...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

7 800 000 PLN (18 660 zł/m2)

8
4
418 m2
1997
15795644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klasyk Konstancin A 26101551 15795644 Elegancja, przestrzeń i prestiż w sercu Konstancina.Na sprzedaż wyjątkowa willa położona w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Konstancina-Jeziorny - w kameralnej części strefy A, To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

7 800 000 PLN (16 957 zł/m2)

6
-
460 m2
-
13564759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezydencja basenem w Konstancinie 1869586 13564759 REZYDENCJA W KONSTANCINIEElegancka rezydencja w najbardziej prestiżowym przedmieściu Warszawy . Zaprojektowana dla rodziny. Wykonana z najlepszych materiałów. Blisko do szkoły amerykańskiej.Lokalizacja cicha i spokojna, sąsiedztwo to domy jednorodzin...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

8 950 000 PLN (12 095 zł/m2)

9
5
740 m2
2008
15210852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna bryła architektoniczna 12722082 15210852 NOWOCZESNY DOM W KONSTANCINIE  JEZIORNEJCała  inwestycja składa się z dwóch lokali w zabudowie bliźniaczej i projektowanego domu jednorodzinnego.W tym przypadku to dom wolnostojący.Nowoczesny design i świetna architektura. Dom jest elegancki , jednor...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

3 500 000 PLN (12 500 zł/m2)

6
-
280 m2
2023
13565011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa rezydencja w Konstancinie 1870064 13565011 WYJĄTKOWA REZYDENCJAUnikatowa rezydencja z przepiękną działką o powierzchni prawie hektara co jest ewenementem w Konstancinie . Architektura to połączenie stylu i dobrego smaku. Świetnie zaplanowana i wykonana z najlepszych materiałów.Duże doświetlon...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

25 000 000 PLN (21 739 zł/m2)

12
5
1150 m2
2002
15711221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24394461 15711221 NOWOCZESNY BLIŻNIAK W KONSTANCINIE  JEZIORNEJInwestycja składa się z dwóch lokali w zabudowie bliźniaczej i projektowanego domu jednorodzinnego.Każdy lokal to 234m2 powierzchni całkowitej z dużymi przeszkleniami i salonem o wysokości 3m. Na powierzch...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 500 000 PLN (11 312 zł/m2)

5
-
221 m2
2023
15117764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna rezydencja KONSTANCIN 10240543 15117764 NOWOCZESNA NOWA REZYDENCJA Luksusowe osiedle zlokalizowane jest na ponad hektarowej działce, przy jednej z najpiękniejszych ulic dawnej Jeziorny, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej, W inwestycji znajdzie się tylko 11 rezydencji o zróżnico...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

5 500 000 PLN (17 516 zł/m2)

7
-
314 m2
2023
15504415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rodzinne segmenty 20019983 15504415 RODZINNE SEGMENTY Oferta to  5 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.Powierzchnia całkowita budynku B2,B3,B4 to 167,72m2.Powierzchnia całkowita budynku B1,B5 to 179,84m2.Na parterze we wszystkich lokalach mieszkalnych zlokalizo...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 909 500 PLN (11 434 zł/m2)

4
-
167 m2
2024
14933787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 5040294 14933787 NOWOCZESNY BLIŻNIAK W KONSTANCINIE  JEZIORNEJInwestycja składa się z dwóch lokali w zabudowie bliźniaczej i projektowanego domu jednorodzinnego.Każdy lokal to 234m2 powierzchni całkowitej z dużymi przeszkleniami i salonem o wysokości 3m. Na powierzch...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 300 000 PLN (10 407 zł/m2)

5
-
221 m2
2023
15398750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17662032 15398750 Sprzedam nowo wybudowany bliźniak  położony w prestiżowej dzielnicy Konstancin-Jeziorna przy ulicy Baczyńskiego. Ta niesamowita nieruchomość, z zbudowana w 2023 roku, oferuje przestronne wnętrza i jest otoczona pięknym ogrodem. Dzięki swojemu położen...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 350 000 PLN (10 385 zł/m2)

6
1
130 m2
2023
15802491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26267478 15802491 Dom o całkowitej powierzchni użytkowej 320 m2. Nieruchomość położona jest w Chylicach przy granicy z Konstancin-Jeziorną, na działce o pow. 1020 m2. Dom składa się z 8 pokoi, 2 łazienek, kuchni z jadalnią, kilku pomieszczeń gospodarczych, garażu na 2...

Konstancin-Jeziorna (Chylice) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 950 000 PLN (9 219 zł/m2)

8
-
320 m2
2003
14647808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 155353 14647808 Cichy, widny, ustawny, klimatyczny dom w Konstancinie - Jeziornej ( 12 bliźniaka ) o powierzchni 198m , działka 400m.4 sypialnie, 2 łazienki, salon z francuskim kominkiem, jadalnia, kuchnia, piwnica z piecem gazowym z Valliant, strych w drewnieWodoci...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 000 000 PLN (10 101 zł/m2)

6
3
198 m2
1996