• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Grabianow

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Grabianow

Znaleźliśmy 2,563 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mazowieckie

15867425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27346567 15867425 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży całorocznego domu położonego w spokojnej i zielonej części gminy Wieliszew, w kameralnej okolicy Poddębia, niedaleko rzeki Narew. Nieruchomo...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

590 000 PLN (10 727 zł/m2)

4
1
55 m2
1990
15801212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26229615 15801212 DO KOŃCA KWIETNIA 2026 ZAKUP BEZ PROWIZJI Na sprzedaż bliżniak w świetnej lokalizacji Piastowa, Zaledwie 5 min spacerem do stacji SKMPKP Piastów, oraz ok. 11min do WKD Malichy, Zarówno dojazd SKMPKPWKD do centralnej części Warszawy zajmuje niecałe 20...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 495 000 PLN (7 868 zł/m2)

7
2
190 m2
1993
15801191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26228904 15801191 UWAGA, TĄ NIERUCHOMOŚĆ KUPISZ BEZ PROWIZJI POŚREDNIKA.  Na sprzedaż 2 domy wolnostojące w świetnej lokalizacji Pruszkowa,  o powierzchniach około 250 - 270 m2 3 garaże Zaledwie 8 min spacerem do stacji WKD Tworki. Dojazd WKD do centralnej części Wa...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

2 600 000 PLN (5 000 zł/m2)

12
2
520 m2
1986
15793972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26060160 15793972 Funkcjonalny bliźniak 132 m² z dużą działką 1400 m², garażem, garażem podwójnym i domkiem letnim – idealny dla rodziny lub inwestora! Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego jest możliwość wybudowania na działce ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 399 999 PLN (10 606 zł/m2)

4
2
132 m2
2008
15687540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23966514 15687540 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015
15557985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21225209 15557985 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015
14241973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 39237 14241973 Serdecznie zapraszamy do zakupu wspaniałej Rezydencji wraz z ogromnym i zadbanym terenem zielonym. Duży dom składa się z trzech kondygnacji. Kryty dachówką ceramiczną. ■ Piwnica (bardzo wysokie pomieszc...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 999 000 PLN (12 790 zł/m2)

10
4
860 m2
1997
15654843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący | Kameralne osiedle | SMART HOME 23378564 15654843 DOM WOLNOSTOJĄCY NA KAMERALNYM I CICHYM OSIEDLUDescription in English available on request.Najważniejsze informacje - Ul. Rosy, Wilanów- 276,35 m2- działka 1202 m2 (około 39 x 31 m)- wybudowany w 2017 roku, wykończony w 2018 r.- 4 pokoje (z opcją prz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 750 000 PLN (13 538 zł/m2)

4
2
277 m2
2017
15870930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27447545 15870930 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Absolutnie Wyjątkowe 2 Domy w zabudowie bliźniaczej wykonane w najwyższej jakości materiałów w nowoczesnej technologii o powierzchni 165 m2 każdy lokal, posadowione na 353 m2 działkach na spokojnej, willowej ul...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 390 000 PLN (20 545 zł/m2)

5
-
165 m2
2025
15885380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27728031 15885380 Na sprzedaż Dwa domy na jednej działce w centrum Grodziska Mazowieckiego !!!Dwa domy na jednej działce w centrum Grodziska Mazowieckiego idealne dla dwóch rodzin lub pod inwestycjęNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w ścisłym centrum Grodzis...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 650 000 PLN (5 593 zł/m2)

7
3
295 m2
1998
15888506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27814609 15888506 Nowoczesny segment w stanie deweloperskim 220 m² 6 pokoi Wilanovia Park ul. Wiedeńska Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy segment w stanie deweloperskim, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu Wilanovia Park przy ul. ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (13 699 zł/m2)

6
2
219 m2
2022
15831088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26686018 15831088 Zarabiaj i mieszkaj w jednym miejscu 3 lokale usługowe Stara MiłosnaZapraszam do obejrzenia filmu nieruchomości. Nieruchomość zaprojektowana pod dochód – 3 lokale usługowe na parterze i przestronna część mieszkalna na piętrze. Idealna dla właścicie...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 849 000 PLN (7 223 zł/m2)

5
2
256 m2
1995