• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Grabianow

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Grabianow

Znaleźliśmy 2,564 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mazowieckie

15840041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764925 15840041 Dom wolnostojący z ogrodem - Warszawa, ul. ArkuszowaNa sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 360 m² (w tym strych do adaptacji), położony na działce 1137 m², w drugiej linii zabudowy przy ulicy Arkuszowej w Warszawie.To przestrzeń, w ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 230 000 PLN (6 194 zł/m2)

7
-
360 m2
2008
15876306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 2 27535232 15876306 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Segment nr 2 o powierzchni 104,26 m2 z ogródkiem 64,82 m2 na działce 171 m2. Dom aktualni...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15848256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26935191 15848256 dom jednorodzinny w Michałowie-Reginowie – przestrzeń, komfort i bliskość naturyMarzysz o przestronnym domu w spokojnej okolicy, otoczonym zielenią, a jednocześnie z dogodnym dostępem do miasta? Ten wyjątkowy dom o powierzchni 360 m² położony na duże...

Michałów-Reginów (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

2 000 000 PLN (5 556 zł/m2)

4
-
360 m2
-
15725966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24690685 15725966 Atrakcyjny dom 2-rodzinny położony w Chotomowie. Jednym z atutów nieruchomości są 2 osobne wejścia do 2 niezależnych mieszkań. To daje możliwość zamieszkania 2 rodzin, czy też mieszkania i prowadzenia działalności pod 1 dachem. Garaż na dwa samochody...

Chotomów (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

1 790 000 PLN (5 774 zł/m2)

6
-
310 m2
2005
15870930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27447545 15870930 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Absolutnie Wyjątkowe 2 Domy w zabudowie bliźniaczej wykonane w najwyższej jakości materiałów w nowoczesnej technologii o powierzchni 165 m2 każdy lokal, posadowione na 353 m2 działkach na spokojnej, willowej ul...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 145 000 PLN (19 061 zł/m2)

5
-
165 m2
2025
15895793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962747 15895793 Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment skrajny w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m², położony na działce o powierzchni 360 m², zlokalizowany w Solcu koło Konstancin-Jeziorna. Podatek PCC 0%, Prowizja 0%. Najważni...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

999 000 PLN (6 376 zł/m2)

4
2
156.68 m2
2025
15895717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962746 15895717 Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 143 m², położony na działce o powierzchni 316 m², zlokalizowany w Solcu koło Konstancin-Jeziorna. Podatek PCC 0%, Prowizja 0%. Najważn...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

849 000 PLN (5 975 zł/m2)

4
2
142.09 m2
2025
15895520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962209 15895520 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 280 m², położony na dużej, zielonej działce o powierzchni 9000 m² (0,9 ha) w miejscowości Świdno (gmina Mogielnica, powiat grójecki).Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób ceniących cis...

Świdno (Mazowieckie, gm. Mogielnica)

648 000 PLN (2 314 zł/m2)

4
2
280 m2
1974
15895445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962208 15895445 Oferuję na sprzedaż przestronny dom rodzinny z roku 1990 o powierzchni 160 m², z dużą piwnicą 80 m² i poddaszem. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji Czerska blisko terenów rekreacyjnych i jeziora Czerskiego. To ...

Czersk (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

885 000 PLN (5 531 zł/m2)

6
2
160 m2
1990
15888377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27811180 15888377 Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Gdzie zamiast miejskiego hałasu słychać śpiew ptaków, a zamiast bloków – widok zieleni i eleganckiej zabudowy jednorodzinnej. Taki właśnie klimat oferuje ten dom położony w Markach, tuż prz...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 969 000 PLN (13 935 zł/m2)

4
2
141.3 m2
2005
15565738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21463969 15565738 NieruchomośćWolnostojący dom w stylu klasycznej willi z 2014r.W bryle budynku znajduje się garaż jednostanowiskowy.Działka ponad 1000m2 - w pełni zagospodarowana: kostka przed wejściem, liczne krzewy oraz kilka dużych sosen.Na tarasie grill z wędzarn...

Szczęsne (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 000 000 PLN (12 121 zł/m2)

6
2
165 m2
2014
15495670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19841209 15495670 NIERUCHOMOŚĆNa parterze znajduje się wiatrołap, łazienka z prysznicem, półotwarta kuchnia oraz piękny, przestronny salon z dużymi oknami i wyjściem do ogrodu.Na piętrze mieszczą się duża łazienka, główna sypialnia z kolejną prywatną łazienką oraz trz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (7 279 zł/m2)

5
3
136 m2
2024