• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 764

15890363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27875908 15890363 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. StawkiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z:- Salon połączony z kuchnią i koryta...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (30 189 zł/m2)

2
1
53 m2
2005
15890374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27875907 15890374 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Agrestowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,92m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypial...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

685 000 PLN (18 064 zł/m2)

2
1
37.92 m2
2022
15890370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875906 15890370 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. MarsaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,91m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóc...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (12 951 zł/m2)

3
1
57.91 m2
2016
15889941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27864660 15889941 3-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ul. KonopnaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w segmencie z 2019 roku NIERUCHOMOŚĆCałkowita powierzchnia to 88,39 m2. Z czego około 17,42m2 to garaż a 70.97m2 to powierzchnia mieszkania.Mieszkanie składa ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 430 000 PLN (16 178 zł/m2)

3
1
88.39 m2
2019
15889940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864658 15889940 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Marszałkowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66,84m2 składa się z:-oddzielnej kuchni i z ma...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (24 686 zł/m2)

2
1
66.84 m2
1955
15889823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27862182 15889823 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Limanowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1995NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 99m2 składa się z:Poziom dolny:-salon połączony...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 420 000 PLN (14 343 zł/m2)

4
1
99 m2
1995
15889802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27862086 15889802 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Sokratesa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 85m2 składa się z:-przestronny salon, -dwie sypialnie,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 910 000 PLN (22 471 zł/m2)

4
1
85 m2
2014
15889793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27861626 15889793 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Światowida BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,16m2 składa się z:-Pokoju o wielkości 19,93 m2,-O...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

530 900 PLN (16 010 zł/m2)

1
1
33.16 m2
2016
15889415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849850 15889415 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Witkiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 30-tych, kamienica składa się z pięciu mieszkań, położona w kolonii ŚliwiceN...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

1
1
34 m2
1930
15889372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849660 15889372 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1954NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61,10m2 składa się z:-Salon,-Dwie sypialnie,-Kuchni...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

984 000 PLN (16 105 zł/m2)

3
1
61.1 m2
1954
15889368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27849657 15889368 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ogińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,8m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

469 000 PLN (11 495 zł/m2)

2
1
40.8 m2
1975
15889267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846371 15889267 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. GrzymalitówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34,46m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (16 831 zł/m2)

2
1
34.46 m2
2002