• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 763

15889236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846107 15889236 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. gen. Zajączka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1967NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 892 zł/m2)

2
1
37 m2
1967
15889214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846000 15889214 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Bakalarskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,94m2 składa się z:-Hol 4,93 m2-Pokój dzienny + a...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 088 778 PLN (23 700 zł/m2)

2
1
45.94 m2
2017
15889189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845758 15889189 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. SymbolicznejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 25m2 składa się z:-pokoju dziennego,-aneksu kuchennego,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (21 960 zł/m2)

1
1
25 m2
2015
15889191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27845750 15889191 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: 1980NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 82,2m2 składa się z:-kuchni,-czterech pokoi,-łaz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 030 000 PLN (12 530 zł/m2)

4
1
82.2 m2
1980
15889158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845632 15889158 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Stefana Kopcińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1982NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,5m2 składa się z:-dwóch pokoi,-od...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (15 426 zł/m2)

2
1
50.5 m2
1982
15889159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845625 15889159 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Berensona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73,47m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-2 od...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 065 000 PLN (14 496 zł/m2)

3
1
73.47 m2
2009
15888570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816818 15888570 Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,60 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu Eskadra.Układ mieszkania:przestronny salon z wyjściem na balkonoddzielna, ustawna...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (18 548 zł/m2)

2
1
42 m2
2014
15888569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27816816 15888569 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Pokornej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,08m2 składa się z:-pokoju połączonego z otwartą ku...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (25 563 zł/m2)

1
1
39.08 m2
2010
15888560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27816815 15888560 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Tomasza Nocznickiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:-salonu z aneksem kuche...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 999 PLN (25 806 zł/m2)

3
1
62 m2
2020
15888559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816811 15888559 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. WrzecionoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,7 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, widnej ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (16 274 zł/m2)

2
1
46.7 m2
1969
15888474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814355 15888474 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Geodetów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,5m2 składa się z:-salonu,-oddzielnej, widnej kuchni,-s...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (18 904 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1975
15888452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814088 15888452 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy Al. Jana Pawła IIBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,6m2 składa się z:- salonu z otwartą kuchnią,- sypialni,-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (19 742 zł/m2)

2
1
46.6 m2
1966