• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 769

15739600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Miasteczko Wilanów- M3, balkon, Ip, 2x m.postojowe 24936355 15739600 OFERTA BEZPOŚREDNIA (grzecznościowa), biuro nie pobiera prowizji.Tel. bezpośrednio do właściciela mieszkania: 516*297*162Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, znajdujące się na 1-szym piętrze bloku z 2012r. w Miasteczku Wilanów, prz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (18 537 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
15869139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27402103 15869139 Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Wisełki w Radości. Dom o powierzchni całkowitej 240 mkw. składa się z: parteru, piętra, poddasza oraz jest w całości podpiwniczony. Budynek zbudowany z cegły...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (8 292 zł/m2)

8
2
240 m2
1994
15890377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876022 15890377 Są takie nieruchomości, które nie muszą się specjalnie przedstawiać. Wystarczy lokalizacja, skala inwestycji i klimat miejsca, by od razu było wiadomo: to jest dobry adres.Ta oferta zdecydowanie do nich należy – i puszcza do czytelnika oko już od pie...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 080 000 PLN (22 651 zł/m2)

2
-
47.68 m2
2021
15591795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal w świetnej lokalizacji na Twój biznes! 22015482 15591795 Lokal usługowy 63 m² na Mokotowie - Twoje miejsce na biznes!Wyjątkowa oferta dla wymagających przedsiębiorców!Szukasz przestrzeni, która podniesie prestiż Twojej działalności i zapewni komfort zarówno Tobie, jak i Twoim klientom? Oferujemy nowoczesny...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (19 841 zł/m2)

3
-
63 m2
2011
15890359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875890 15890359 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerKlasyczny Ursynów przy metrze - 3 pokoje z duszą i potencjałemSzukasz mieszkania, które łączy w sobie doskonałą lokalizację, funkcjonalny układ i możliwość własnej aranżacji? To 3 - pokojowe, dwustronne mi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (13 559 zł/m2)

3
-
59 m2
1984
15881731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27646746 15881731 Apartament na 11 piętrze z pięknym nieprzysłoniętym widokiem. Pokoje: 51,9m2, 15,3m2, 17,5m2, 27m2, kuchnia 15,2m2, 2 łazienki, garderoba, oddzielna toaleta. Do mieszkania dodatkowo przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka.W ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 750 000 PLN (16 768 zł/m2)

4
-
164 m2
2000
15871362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27467675 15871362 WYJĄTKOWE 2 POKOJE PRZY UL. JASNEJ – SERCE WARSZAWY Z PARKINGIEMSłoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią przy ul. Jasnej. Idealne dla osób ceniących prestiż Śródmieścia i miejskie udogodnienia. ROZKŁAD: Salon z balkonem -...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (24 419 zł/m2)

2
1
43 m2
1963
15870695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27437831 15870695 Przestronne, jasne mieszkanie 74,77 mkw Galeria Park MokotówNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74,77 mkw, położone na 5. piętrze prestiżowego kompleksu Galeria Park przy ul. Obrzeżnej w sercu Mokotowa. To idealna propozycja dla osób cen...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 495 000 PLN (20 203 zł/m2)

3
1
74 m2
2009
15841277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788342 15841277 Oferujemy do sprzedaży w Starym Wilanowie dwa domy bliźniacze, które mogą być siedzibą firmy na działce o powierzchni 580 m2. Każdy z domów jest o powierzchni 190 mkw. Obok domów są 3 miejsca postojowe. Oba domy mają taki sam rozkład pomieszczeń, któ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 480 000 PLN (11 200 zł/m2)

11
-
400 m2
2000
15890161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873408 15890161 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 40,5 m2 , położonego na parterze w dwupiętrowym, nowoczesnym budynku z 2018r. Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie, przy ul. Dzikich Ja...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (26 250 zł/m2)

2
-
40 m2
2018
15655926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23396409 15655926 Wyjątkowa posiadłość 1813 m² ze starodrzewiem. Dom + Biznes + Dodatkowe budynki. Warszawa-WesołaNa sprzedaż unikalna, wielofunkcyjna nieruchomość zlokalizowana w zielonej i prestiżowej części Warszawy-Wesołej. To idealna propozycja dla osób szukając...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (11 915 zł/m2)

5
2
235 m2
2012
15886861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27770461 15886861 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBezpośrednio! piękne mieszkanie 42m2 elegancja i cisza na Starym Mokotowie .Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w klimatycznej kamienicy ,Wszystkie okna wychodzą na ciche podwórko otoczone ziele...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

947 000 PLN (22 548 zł/m2)

2
-
42 m2
1955