• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 767

15889002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27840318 15889002 Są takie miejsca, które od pierwszych chwil dają poczucie, że „to może być to”. I właśnie w takim klimacie utrzymana jest ta oferta — mieszkanie, które łączy w sobie wygodę codziennego życia, funkcjonalność i lokalizację, o której trudno mówić inacze...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 900 PLN (13 262 zł/m2)

4
-
113.1 m2
1998
15888853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830508 15888853 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2-pokojowy apartament premium , zlokalizowany przy ul. Kłobuckiej 23E z 2013 r. na granicy Mokotowa i Ursynowa, w prestiżowej inwestycji Osiedle Sakura . Nazwa „Sakura” w jęz...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (22 813 zł/m2)

2
-
32 m2
2013
15833941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2pok/dwu stronne/do wprowadzenia/Park 26717372 15833941 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego i doskonale doświetlonego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48.90 mkw, zlokalizowanego w kameralnej i spokojnej okolicy warszawskiego Ursynowa, przy ul. ul. Kajakowa 4. To idealna pr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

635 000 PLN (11 759 zł/m2)

2
1
54 m2
1952
15739600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Miasteczko Wilanów- M3, balkon, Ip, 2x m.postojowe 24936355 15739600 OFERTA BEZPOŚREDNIA (grzecznościowa), biuro nie pobiera prowizji.Tel. bezpośrednio do właściciela mieszkania: 516*297*162Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, znajdujące się na 1-szym piętrze bloku z 2012r. w Miasteczku Wilanów, prz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (18 537 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
15869139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27402103 15869139 Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Wisełki w Radości. Dom o powierzchni całkowitej 240 mkw. składa się z: parteru, piętra, poddasza oraz jest w całości podpiwniczony. Budynek zbudowany z cegły...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (8 292 zł/m2)

8
2
240 m2
1994
15890377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876022 15890377 Są takie nieruchomości, które nie muszą się specjalnie przedstawiać. Wystarczy lokalizacja, skala inwestycji i klimat miejsca, by od razu było wiadomo: to jest dobry adres.Ta oferta zdecydowanie do nich należy – i puszcza do czytelnika oko już od pie...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 080 000 PLN (22 651 zł/m2)

2
-
47.68 m2
2021
15591795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal w świetnej lokalizacji na Twój biznes! 22015482 15591795 Lokal usługowy 63 m² na Mokotowie - Twoje miejsce na biznes!Wyjątkowa oferta dla wymagających przedsiębiorców!Szukasz przestrzeni, która podniesie prestiż Twojej działalności i zapewni komfort zarówno Tobie, jak i Twoim klientom? Oferujemy nowoczesny...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (19 841 zł/m2)

3
-
63 m2
2011
15890359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875890 15890359 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerKlasyczny Ursynów przy metrze - 3 pokoje z duszą i potencjałemSzukasz mieszkania, które łączy w sobie doskonałą lokalizację, funkcjonalny układ i możliwość własnej aranżacji? To 3 - pokojowe, dwustronne mi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (13 559 zł/m2)

3
-
59 m2
1984
15881731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27646746 15881731 Apartament na 11 piętrze z pięknym nieprzysłoniętym widokiem. Pokoje: 51,9m2, 15,3m2, 17,5m2, 27m2, kuchnia 15,2m2, 2 łazienki, garderoba, oddzielna toaleta. Do mieszkania dodatkowo przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka.W ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 750 000 PLN (16 768 zł/m2)

4
-
164 m2
2000
15871362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27467675 15871362 WYJĄTKOWE 2 POKOJE PRZY UL. JASNEJ – SERCE WARSZAWY Z PARKINGIEMSłoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią przy ul. Jasnej. Idealne dla osób ceniących prestiż Śródmieścia i miejskie udogodnienia. ROZKŁAD: Salon z balkonem -...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (24 419 zł/m2)

2
1
43 m2
1963
15870695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27437831 15870695 Przestronne, jasne mieszkanie 74,77 mkw Galeria Park MokotówNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74,77 mkw, położone na 5. piętrze prestiżowego kompleksu Galeria Park przy ul. Obrzeżnej w sercu Mokotowa. To idealna propozycja dla osób cen...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 495 000 PLN (20 203 zł/m2)

3
1
74 m2
2009
15841277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788342 15841277 Oferujemy do sprzedaży w Starym Wilanowie dwa domy bliźniacze, które mogą być siedzibą firmy na działce o powierzchni 580 m2. Każdy z domów jest o powierzchni 190 mkw. Obok domów są 3 miejsca postojowe. Oba domy mają taki sam rozkład pomieszczeń, któ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 480 000 PLN (11 200 zł/m2)

11
-
400 m2
2000