• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 528

15886573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762002 15886573 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Szlenkierów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1950NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (17 347 zł/m2)

3
1
49 m2
1950
15886529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27761171 15886529 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Batalionu AK ParasolBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-trzech pokoi,-łazienki,-aneksu...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (19 143 zł/m2)

3
1
35 m2
1972
15885990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27745225 15885990 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Szulborskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-czterech pokoi,-ła...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (17 224 zł/m2)

4
1
58 m2
1972
15884297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698670 15884297 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Grzybowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 16 piętrowym budynkuRok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61,94 m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym – 29,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 984 000 PLN (32 031 zł/m2)

2
1
61.94 m2
2023
15884200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696120 15884200 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Stefana Wyszyńskiego. BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni- łazienki...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (18 542 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15884176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695929 15884176 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Erazma CiołkaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:-widnej kuchni,-dwóch pokoi,-łazienk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (16 250 zł/m2)

2
1
40 m2
1965
15884095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27695099 15884095 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Tyszkiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 50-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z:-pokoju dziennego...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (19 833 zł/m2)

1
1
30 m2
1950
15883378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675046 15883378 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Okopowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 13 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 77,5m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-dwóch sypialni,-łaz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 790 000 PLN (23 097 zł/m2)

3
1
77.5 m2
2007
15882162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27657881 15882162 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Przy Lasku BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokojuPowierzchnia dodatkow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

845 000 PLN (16 569 zł/m2)

3
1
51 m2
1974
15882119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27657497 15882119 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Grabowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1997NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,17m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch s...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (21 802 zł/m2)

3
1
59.17 m2
1997
15881961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653426 15881961 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Burakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,4m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch s...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (29 742 zł/m2)

3
1
50.4 m2
2019
15881298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27628063 15881298 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2013NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni,-łaz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 380 000 PLN (28 163 zł/m2)

2
1
49 m2
2013