• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 530

15887208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27779319 15887208 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. PłockiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 89m2 składa się z:- hallu- pokoju dziennego - gabinetu- sypi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (17 647 zł/m2)

4
1
85 m2
1998
15889188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845746 15889188 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. PustolaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1967NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:-trzech pokoi,-kuchni,-łazienki,-przedpoko...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (14 375 zł/m2)

3
1
48 m2
1967
15887592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27787667 15887592 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1952NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52m2 po generalnym remoncie składa się z:-dwóch pokoi,-oddz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (18 250 zł/m2)

2
1
52 m2
1952
15887421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27783296 15887421 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Elekcyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (19 259 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15887230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27779343 15887230 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana KazimierzaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,3 m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni-pokoju...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (20 643 zł/m2)

1
1
37.3 m2
2012
15886573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762002 15886573 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Szlenkierów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1950NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (17 347 zł/m2)

3
1
49 m2
1950
15886529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27761171 15886529 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Batalionu AK ParasolBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-trzech pokoi,-łazienki,-aneksu...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (19 143 zł/m2)

3
1
35 m2
1972
15885990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27745225 15885990 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Szulborskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-czterech pokoi,-ła...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (17 224 zł/m2)

4
1
58 m2
1972
15884297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698670 15884297 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Grzybowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 16 piętrowym budynkuRok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61,94 m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym – 29,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 984 000 PLN (32 031 zł/m2)

2
1
61.94 m2
2023
15884200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696120 15884200 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Stefana Wyszyńskiego. BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni- łazienki...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (18 542 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15884176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695929 15884176 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Erazma CiołkaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:-widnej kuchni,-dwóch pokoi,-łazienk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (16 250 zł/m2)

2
1
40 m2
1965
15884095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27695099 15884095 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Tyszkiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 50-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z:-pokoju dziennego...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (19 833 zł/m2)

1
1
30 m2
1950