• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Wola

Znalezionych ofert: 523

15877104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562228 15877104 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Marcina KasprzakaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 14 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,27m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (24 426 zł/m2)

3
1
55.27 m2
2017
15876180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532349 15876180 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Nowolipki BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienki, - toalety,- przedpokojuPowierzchnia dodatkowa:-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 004 500 PLN (20 500 zł/m2)

2
1
49 m2
1951
15873336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27515474 15873336 1-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Fort Woli BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29m2. Układ:- holl + aneks kuchenny, - pokój, - łazienka. Powierzchnia dodatkowa:- balkonMieszkanie własnościoweCzynsz ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

715 000 PLN (24 655 zł/m2)

1
1
29 m2
2018
15873334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515473 15873334 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39m2 posiada:- salon z aneksem kuchennym, - ustawną sypialnię z miejscem na dużą szafę,- łaz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (24 615 zł/m2)

2
1
39 m2
2017
15856463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27091499 15856463 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Pięknie zaprojektowane i wygodne mieszkanie, tuż przy dzielnicy biznesowej - ul. Okopowa I Mirów I Wola.Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

919 000 PLN (18 380 zł/m2)

3
1
50 m2
1949
15890550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3 pokoje, garaż 27879194 15890550 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 65,55 m2, piętro 312 z windą, w budynku z 2009 r., Wola Młynów.Gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuche...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (19 692 zł/m2)

3
-
65 m2
2009
15887901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokoje z oddzielną kuchni, parking 27796964 15887901 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50,31 m2, piętro 58 z windą, w budynku z 2019r., Wola, Ulrychów.Do lekkiego odświeżenia, gotowe do wprowadzenia się, dostępne z meblami lub bez. Idealne dla singlasingielki lub pary, także gotowiec inwestycyjny pod w...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 130 000 PLN (22 600 zł/m2)

2
-
50 m2
2019
15876264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3 pokoje dla rodziny, ogródek 27534854 15876264 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 67 m2, parter5 z windą, w budynku z 2009 r., Wola Odolany.Po odświeżeniu, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjne pod wynajem.Mieszkanie to:* salon  22,2 m2 z aneksem kuchennym i wyjściem na taras: rozkładan...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (19 388 zł/m2)

3
-
67 m2
2009
15858653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokoje w świetnej lokalizacji 27152871 15858653 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 13 bez windy, w kamienicy z 1935 r., Wola Młynów.Mieszkanie do odświeżenia, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon 22m2;* pokój 15m2;* osobna kuchnia z oknem...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (16 980 zł/m2)

2
-
50 m2
1935
15882694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 3 pokoje z osobną kuchnią, do remontu 27673111 15882694 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,45 m2, piętro 34 bez windy, w budynku z 1970 r., Wola Koło.Do remontu, dwustronne, rozkładowe, ciche, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* 3 niezależne pokoje 13 m2, 14 m2,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (14 833 zł/m2)

3
-
60 m2
1970
15850495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 4 pokoje, 2 balkony, garaż, komórka 26998011 15850495 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 65m2, piętro 58 z windą, w budynku z 2021r. Wola, Odolany.Gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny. W cenie meble i wyposażenie.Mieszkanie to: * salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon: kanapa, stolik, szaf...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (22 714 zł/m2)

4
-
70 m2
2021
15841239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy spore pokoje obok metra, balkon, piwnica 26788832 15841239 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 54,5m2, piętro 23 bez windy, w budynku z 1965r. Wola, Koło.Super dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to:* pokój z wyjściem na balkon: komoda, szafki, kanapa;...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (15 722 zł/m2)

3
-
54 m2
1965